fbpx
Slow news

Oreo випустили мініфільм на підтримку ЛГБТК+ спільноти

В межах кампанії Proud Parent
Альтман Дарина, 14.10.2020

Oreo у співпраці з організацією PFLAG, що допомагає ЛГБТК+ спільноті, випустили мініфільм про Емі і Джен, що вперше навідуються в гості до батьків як пара. 

На початку ролика батько Джен почувається невпевнено щодо стосунків своєї доньки. Проте наприкінці відео його ставлення змінюється – він підтримує союз дівчат.

“Світ, що повний любові, починається з люблячого дому” – слоган кампанії.

Рекламу розробили разом із креативною агенцією. До кампанії також випустили райдужне печиво Oreo із сімома різноколірними кремовими начинками. Щоправда, купити їх не можна, а можна виграти один з 10 тисяч наборів, поділившись своїм тематичним фото й історією у Instagram або Twitter. Для цього потрібно тегнути @Oreo та додати хештеги #ProudParent і #Giveaway

Джастін Парнел, старший брендовий директор Oreo

“Підтримка родини та прийняття є надзвичайно важливими для ментального здоров’я та добробуту людей з ЛГБТК+ спільноти. Ми зробили цей мініфільм для всіх. Сподіваюся, що члени ЛГБТК+ спільноти побачать себе репрезентованими у реалістичному вигляді. Це і для батьків, друзів та членів родини, які так само розуміють важливість любові, прийняття та підтримки.”

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень