fbpx
Slow news

Оновлення Telegram: з’явиться опція групових відеодзвінків

У останній версії: 20 тисяч нових стікерів, вікторини з поясненнями та розіграш 400 тисяч євро серед авторів освітніх тестів
Коротенко Оля, 24.04.2020

Розробники месенджера Telegram пообіцяли додати опцію групових відеодзвінків в одному з наступних оновлень 2020 року. Заяву зробили через те, що кількість активних користувачів месенджера сягнула 400 мільйонів.

“Відеодзвінки у 2020 році — як месенджери у 2013 році. Є або безпечні додатки, або зручні. Але і безпечних, і зручних немає. Ми хочемо це виправити, тож у 2020 році зосередимося на розробленні технології захищених групових відеодзвінків”, — заявили в команді Telegram.

Наразі Telegram представив нову версію, у якій, зокрема, розширено можливості для проведення вікторин. Тепер під час створення квізу можна вказати не тільки правильну відповідь, а й додати пояснення.

Щоб заохотити користувачів до створення таких освітніх тестів, команда Telegram сформує базу із кращих квізів із поясненнями. Серед їх авторів розподілять 400 тисяч євро. Так Telegram зробить свій внесок у дистанційне навчання.

Як взяти участь?

  1. Створіть свій тест із поясненнями відповідей у Telegram.
  2. Відправте тест через Telegram-бот @QuizBot.
  3. До участі приймають тести будь-якої складності, на будь-які теми і будь-якою мовою.

У додатку також з’явилось 20 тисяч нових стікерів. Щоб переглянути їх — натисніть на іконку “+” у меню вибору стікерів.

Ще одне цікаве нововведення — інтерактивний емодзі дартсу. Якщо його відправити, дротик потрапить у рандомне місце на екрані, і це відобразиться у всіх співрозмовників чату.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень