fbpx
Slow news

Онлайн секонд-хенд від H&M запустять у понад 20 країнах

Попит на екологічність у моді зростає
Коротенко Оля, 03.06.2021

Шведський онлайн-магазин уживаного одягу Sellpy, контрольний пакет акцій якого належить H&M, заявив, що відкриється ще у 20 європейських країнах. Компанія розпочала свою діяльність у Швеції в 2014 році, наразі її магазини є лише в чотирьох країнах.

Sellpy стверджує, що вживані товари є одним із сегментів ринку в індустрії моди, що найшвидше зростає. У компанії впевнені, що попит на екологічну моду допоможе цьому сегменту зростати й надалі.

У компанії займаються всіма процесами – отримують товар від продавців, фотографують його, продають та доставляють новим покупцям. Наразі через платформу було продано понад 9 млн предметів одягу.

H&M придбав свою першу частку в Sellpy в 2015 році. За весь час H&M інвестував понад 20 млн євро в Sellpy і вже володіє близько 70% компанії.

Читай також: Екологічні ініціативи від H&M

Читайте також у рубриці Slow news
“Ощадбанк” запускає гранти для підприємців
Вони, зокрема, перекриватимуть негайні витрати компаній
Волонтерів та волонтерок безплатно навчатимуть кар’єрного консультування
Це посилить волонтерську спільноту через здобуття професійних знань
Мережа Boots запустила кампанію, у якій підкреслює силу та стійкість британців
Вона також передбачає нові медіапроєкти для бренду
Урбаністи з Big City Lab запропонували проєкт для житла та бізнесу
Там можуть оселитися переселенці
У Луврі відкриють виставку рідкісних ікон з колекції Музею Ханенків
Потім їх досліджуватимуть у лабораторіях Національного центру досліджень та реставрації музеїв Франції
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень