fbpx
Slow news

Онлайн-платформа «Локальна історія» започаткувала видавництво

Команда вже провела перемовини зі світовими видавництвами
Кірста Олена, 15.04.2024

Мультимедійна онлайн-платформа про давню й сучасну Україну «Локальна історія» зареєструвала власне видавництво.

Новину повідомив на своїй сторінці у фейсбуку співзасновник і головний редактор «Локальної історії» Віталій Ляска.

Команда новоствореного видавництва повідомляє, що їм вдалося укласти угоди з провідними істориками й письменниками з України, а також провести успішні перемовини із закордонними видавництвами. Зокрема, з The Wylie Agency, PEW Literary, Єльським і Принстонським університетами, агентством Беати Стасінської.

«Усі книжки, які зараз на стадії перекладу, мають або виразне українське тло, або ж несуть відчутну актуальність для української аудиторії. На жаль, за винятком кількох випадків, ми мало знаємо світову історіографію. Тож одним із завдань видавництва “Локальна історія” буде спроба заповнити цю лакуну. Ми поволі, але впевнено розгортаємо нашу діяльність, тож стежте за анонсами», – додав Віталій Ляска.

У видавництві також розповіли, що першим їхнім продуктом стане книжка краєзнавиці Ірини Пустиннікової «Карпати. Коротка історія мандрів». Її вже можна замовити за умовами передпродажу.

Матеріал підготовлено в межах проєкту Strategic Media Support Program, який реалізує Львівський медіафорум за фінансової підтримки People in Need (PIN) та Pioneer Foundation.

Читайте також у рубриці Slow news
На ВДНГ відбудеться другий «Фестиваль кар’єри»
Облаштують стенди роботодавців, освітні зони, «Кар’єрне кафе» та проведуть експрес-співбесіди
«єМузей» створив аудіогіди для Києво-Печерської лаври та Софії Київської
Один із проєктів адаптовано жестовою мовою, а інший озвучила Наталія Сумська
У мережі «Будинок іграшок» вперше з’явився асортимент pet-іграшок
Ініціатива продовжує кампанію про відповідальне ставлення до тварин
В Україні провели новий зріз стану PR і маркетингу
LOOQME, Promodo і MMR представлять результати опитування фахівців
«Сенс» і «Клуб Добродіїв» представили альтернативні дитячі обкладинки до класичних книжок
У межах проєкту «Слово дітям» через малюнки, роздуми й нотатки учасники передали свої враження від ​​української та світової класики
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень