fbpx
Slow news

OMELIA презентувала колекцію етносорочок із флористичними мотивами української вишивки

Вся вишивка виконана вручну, над деякими сорочками працювали до 100 годин
Бондар Каріна, 20.08.2023

Бренд OMELIA запустив новий дроп етносорочок “ЕТНО”, на який дизайнера Костянтина Омелю надихнула тематика флористики в українських вишиванках і казкові тварини з картин художниці Марії Примаченко.

У новій колекції дизайнер поєднав бісер, стеклярус і кристали: зеленого, білого, блакитного, червоного, жовтого, помаранчевого і синього кольорів. Вся вишивка виконана вручну, над деякими вишиванками працювали до 100 годин.

Головним елементом дропу є композиція із квітів, які начебто плетуться по сорочці, із тваринами, які відпочивають, сидячи на гілочках і квітах.

Також дизайнер розробив дві прикраси, які нагадують вінок, сплетений із квітів. Прикраса виконана з бісеру. Виробляють прикрасу виключно вручну майстрині OMELIA.

“У новому дропі вінтажні та стокові сорочки отримали друге життя у вигляді вишиванок. Я дуже хотів би, щоб вишиванки OMELIA посіли особливе місце в гардеробі кожного власника. ЕТНО — це моє щире бажання плекати рідне культурне надбання”, — каже дизайнер бренду Костянтин Омеля.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень