fbpx
Slow news

“Охматдит” запустила соціальну кампанію “Just миль it!”

До Всесвітнього дня миття рук
Ольга Сакали, 15.10.2021

Національна дитяча спеціалізована лікарня “Охматдит” разом із футболістом Андрієм Пятовим запустили ініціативу “Just миль it!” до Всесвітнього дня миття рук, який відзначають 15 жовтня.

Так “Охматдит” прагне привернути увагу громадськості до правильної гігієни рук. Кампанія нагадує, що миття рук протягом 20 та більше секунд може убезпечити людей від хвороби, а в медзакладах — запобігти поширенню стійких до антибіотиків мікроорганізмів, що спричиняють смертельні захворювання. Наразі плакати кампанії розвісили в лікарні, далі — розповсюджуватимуть по школах та лікарнях всієї України.

Ініціатива наголошує: так само, як Андрій Пятов руками захищає ворота від голу, люди можуть захищати себе від шкідливих мікроорганізмів. Про гігієну рук у своїй сім’ї герой ініціативи розповідає: “Вчу своїх дітей дотримуватися правила мити руки понад 20 секунд. Це не займає багато часу, проте такий маленький крок може вберегти організм і позбавити від проблем”.

Ідею кампанії вигадав лікар-гематолог і завідувач відділення трансплантації кісткового мозку Олександр Лисиця.

“Найпростіші речі рятують життя. Миття рук здається нам банальним, втім це дуже важливо. А надто — у лікарняних стінах. Тут недотримання правил гігієни може коштувати життя нашим пацієнтам”, — розповідає про місію кампанії лікар.

Лікарка-епідеміологиня, завідувачка відділу оцінки ризиків та інфекційного контролю “Охматдиту” Катерина Сояк нагадує, що “майже 80% хвороб переносяться за допомогою рук. Вони є механізмом передання кишкових і гострих респіраторних інфекцій, серед них і COVID-19. Гігієна рук — це те, що під силу контролювати людині! Обов’язково треба мити руки після повернення з вулиці, проїзду у громадському транспорті, відвідування вбиральні та у всіх випадках, коли руки явно забруднені”.

Читайте також у рубриці Slow news
Мемуари британського військового про війну в Україні екранізують
В автобіографічній книжці «Живи. Борися. Виживи» він розповів про участь в боях за Маріуполь і російський полон
Veteran Hub створив подкаст «Світи»
У ньому військові та їхні кохані говорять про службу, очікування, розлуку та возз’єднання
Meta додає інтеграцію з Google Analytics
Це допоможе підвищити продуктивність рекламодавців
У Львові стартував книгообмін «Книжкова площа»
Програма заходу містить також концерти, дискусії, майстер-класи
У соцмережі Х шириться новий флешмоб
У ньому користувачі з усього світу розповідають, за що ненавидять росію
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень