fbpx
Slow news

ODARKA презентує дроп сорочок, які можна вишити власноруч

Також бренд випускає шопери, присвячені 10 різним етнічним українським регіонам
Бондар Каріна, 10.05.2023

Український бренд ODARKA запускає дроп унікальних сорочок до Дня матері. Їх можна вишити власноруч, самостійно обравши символи та їх послідовність.

Колекція містить 25 сорочок бежевого кольору one size, у яких поєднані елементи зеленого як символу настання весни, відновлення та початку всього нового. Цього сезону ODARKA пропонує вишити сорочку, яка стане символом любові до коханих, рідних та до себе.

“Головним словом сили в цьому дропі стає «любов». Чому не «кохання»? Бо воно більш інтимне, між партнерами. А слово «любов» має широке значення — це почуття до мами чи тата, до рідних, друзів, до себе та Батьківщини. Тобто це ширше поняття та емоція, які закодовані в кожному орнаменті”, — говорить засновниця бренду Ольга Одарченко.

Окрім сорочок, бренд випускає шопери, присвячені 10 різним етнічним українським регіонам. Це різні типові візерунки, які взяли з рушників, предметів побуту та об’єднали їх в одній кольоровій гамі.

До кожного набору входить сорочка чи шопер, все необхідне для вишивання та орнаменти, які можна поєднувати між собою чи використовувати окремо.

Замовити набір для вишивання можна на сторінці ODARKA в Instagram.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень