fbpx
Slow news

Oatly презентував пакування у вигляді тари з побутової хімії

Так бренд відповів на обмеження щодо рослинних альтернатив молока
Царук Максим, 05.03.2021

Бренд Oatly, що виготовляє рослинні замінники молочної продукції, випустив рекламу, у якій представив альтернативне пакування своїх продуктів.

Відео є частиною кампанії “Are you stupid?” (“Ви дурні?”), що висміює потенціальні європейські обмеження щодо дизайну пакування продукції рослинного походження.

Поправкою AM 171 Європейський парламент хоче заборонити використання пакування, що нагадує імітований продукт, тобто тваринне молоко. Також не можна буде друкувати фрази “без молочних продуктів” та “вершковий” на упакуванні рослинних відповідників. На думку Парламенту, це вводить покупців в оману.

Бренд вирішив показати, як може виглядати його продукція після прийняття поправки. У новому відеоролику люди намагаються скуштувати Oatly з альтернативного пакування, що має вигляд банки з фарбою, пляшки з відбілювачем, флакону з антибактеріальним спреєм тощо. Так бренд хоче довести, що обманює споживачів лише через схожість пакування своєї продукції з молочною.

У іншому ролику компанія запропонувала людям відрізнити рослинне молоко від тваринного. “Виявляється, люди не дурні”, — заявляє бренд в рекламі. Усі змогли правильно визначити, який з продуктів містить молоко.

На думку представників Oatly, поправка лише ускладнить вибір споживача та негативно вплине на стратегію збільшення використання рослинних замінників молочної продукції.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень