fbpx
Slow news

Новий шведський бренд горілки просить споживачів не пити цей напій

Кампанія має привернути увагу до проблеми прозорості в рекламі
Мачулка Ангеліна, 24.12.2021

Новий шведський горілчаний бренд Alcoholic Vodka вирішив “кинути виклик горілчаній індустрії” і представив “правду про алкоголь” на пакованні свого продукту.

Бренд Alcoholic Vodka експериментально створили Йоган Піл і Магнус Якобсон, шведські креативні директори. Вони намагаються з’ясувати, як жорстока чесність поєднується з комерційним інтересом.

Етикетка пляшки показує, чим небезпечне вживання алкоголю. Для цього зобразили людину, на тілі якої показали органи, що найбільше уражаються високоградусними напоями. Крім цього, на етикетку нанесли відповідні попередження, зокрема напис “Не пий”.

Вебсайт бренду попереджає: “Якщо вам із якоїсь причини доводиться це пити, будь ласка, пийте відповідально. Є багато чудових альтернатив цьому небезпечному напою. Будь ласка, подумайте двічі, перш ніж замовляти горілку в барі”.

Як стверджує Alcoholic Vodka, він “показує те, що більшість алкогольних брендів намагаються приховати, витрачаючи свої маркетингові бюджети”. До того ж більшість брендів горілки “побудовані навколо «крутого» маркетингу та модних заходів, які демонструють гламурний спосіб життя”.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень