fbpx
Slow news

Новий чат-бот видаляє повідомлення з посиланнями на фейкові сторінки енергетичних сервісів

Популярністю сторінок ДТЕК і Yasno користуються шахраї
Мачулка Ангеліна, 29.11.2022

Айтівці-волонтери створили чат-бот UA Anti Spam Bot, який бореться з посиланнями на фейкові сторінки енергетичних сервісів.

Розробка від працівників ІТ-компанії Master of Code Global автоматично видаляє повідомлення шахраїв, які містять посилання на нібито сторінки енергетичних сервісів. Так злодії намагаються викрасти особисті дані користувачів, інформацію з листувань і контактів.

Такий вид шахрайства поширився через блеаути. Люди намагаються дізнатися новини про світло та графіки вимкнень, тому масово відвідують сторінки ДТЕК, Yasno й інших енергетичних сервісів.

Що робить UA Anti Spam Bot?

  • Автоматично видаляє коментарі користувачів у Telegram-каналах і групах із посиланнями на фейкові акаунти енергетичних сервісів і з фішинговими повідомленнями про нібито грошову допомогу населенню.
  • Автоматично шукає всі коментарі користувачів у Telegram-каналах і групах за ключовими словами “ДТЕК”, “Yasno” тощо. Ці коментарі потрапляють на перевірку до розробників UA Anti Spam Bot, після чого в ручному режимі вирішують, чи це справді коментар шахраїв.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень