fbpx
Slow news

Новий аудіальний порно-ресурс від сестри засновника Snapchat

Без фото, без відео, без реклами
Данилюк Даяна, 15.11.2019

Керолайн Шпігель, молодша сестра засновника Snapchat Евана Шпігеля, запустила жіночий аудіо порносайт Quinn.

“Сподіваюсь, що Quinn стане secret-place платформою, де будуть зберігатись найбільші секрети інтернету” – розповідає Шпігель.

Взаємодіяти з сайтом можна у трьох напрямках: читати еротичні історії, слухати їх або розповідати власні. Quinn виконаний в мінімалістичному стилі та орієнтований на міленіалів. На сайті немає фотографій чи відео, а також спливаючої реклами, яка зазвичай асоціюється з сайтами типу PornHub.

Caroline Spiegel in Brooklyn, on Oct. 28. Photographer: Demetrius Freeman/Bloomberg

“Після боротьби з анорексією в університеті я відчула, що жінкам важче отримувати задоволення від відео. Нас постійно змушують бути кращими, гарнішими, стрункішими. Тому я зупинилась на аудіоформаті, але вже на стадії тестування сайту виявилось, що майже половина користувачів – чоловіки.” – пояснює Керолайн Шпігель.

Quinn ще не визначився з форматом монетизації, тому що за словами Шпігель “люди не готові платити за порно”. Вона також не розголошує інвесторів, але TechCrunch повідомляє, що сайт залучив менше $1 млн.

Bloomberg зазначає, що за останні п’ять років венчурні фонди вклали близько $1,6 мільярдів в компанії, пов’язані з аудіо та подкастами.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень