fbpx
Slow news

Новозеландська піцерія “послала в пекло” Ґрету Тунберг у своїй новій рекламі

І пообіцяла зробити доставляння піци 100%-о позбавленою вуглецевих викидів
Мачулка Ангеліна, 07.10.2021

Мережа новозеландських піцерій Hell Pizza опублікувала нову рекламу, в якій послала Ґрету Тунберг “до пекла”.

Приводом для цієї кампанії Hell Pizza стали слова Тунберг про дії новозеландської прем’єрки Джасінди Ардерн. Екоактивістка розкритикувала дії політикині у сфері охорони довкілля.

Тоді в інтерв’ю The Guardian Ґрета сказала: “Дивно, що люди вважають Джасінду Ардерн і подібних людей лідерами у сфері клімату. Це просто говорить про те, як мало люди знають про кліматичну кризу”.

Тепер Hell Pizza запустила рекламу, на якій написано: “Ґрета може піти до пекла”. Таким чином мережа піцерій вирішила запросити Тунберг відвідати свої заклади (hell — пекло, — прим. ред.). Генеральний директор Hell Pizza Бен Каммінг надіслав Тунберг особисте запрошення приїхати та побачити роботу, яку, за його словами, робить його компанія, щоб бути більш доброзичливою до планети.

До того ж Hell Pizza у межах кампанії пообіцяла здійснювати доставляння піци у місті Веллінгтона зі 100%-ою відсутністю вуглецевих викидів.

Примітно, що рекламу “Грета може піти до пекла” Hell Pizza хотіла опублікувати й в Стокгольмі, де живе Ґрета. Там її не опублікували через те, що вона може образитися.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень