fbpx
Slow news

Нові інклюзивні критерії для “Оскара”: жінки, ЛГБТК+ та етнічні меншини

З 2024 року фільми мають відповідати новим стандартам
Альтман Дарина, 09.09.2020

Американська Академія кінематографічних мистецтв і наук установила нові правила для категорії “Кращий фільм”. З 2024 року на премію “Оскар” номінуватимуть лише ті фільми, що відповідають новим критеріям інклюзивності.

Академія створила чотири групи стандартів: для номінації стрічка має відповідати хоча б двом із чотирьох. Нові вимоги стосуються репрезентації жінок, представників ЛГБТК+ спільноти, етнічних меншин та людей з обмеженими можливостями.

Наприклад, у фільмі щонайменше 30% акторів мають бути представниками зазначених груп. Або ж виконавець однієї з головних ролей має бути чорношкірим, латиноамериканцем, азійцем тощо.

Правила стосуються не лише сюжету та акторів, а й інших працівників індустрії: шестеро технічних працівників мають бути представниками етноменшин; серед керівників маркетингових та рекламних відділів мають бути люди з обмеженими можливостями, жінки, ЛГБТК+ люди та представники етнічних меншин.

Академія вирішила впровадити нові стандарти після років критики та постійних звинувачень у недостатній репрезентації меншин. 

Дон Гадсон, головна виконавча директорка Академії

“Нові критерії відображатимуть різноманітне населення, як серед тих, хто створює картини, так і серед глядачів, — коментує Дон Гадсон, головна виконавча директорка Академії. — Академія зможе зробити істотний вклад, щоб це стало реальністю. Ми впевнені, що ці інклюзивні стандарти стануть каталізатором для довготривалих та важливих змін у нашій індустрії.”

Фільми, що змагатимуться за кращу картинку в церемоніях “Оскара” 2022 і 2023 років, також відповідатимуть критеріям різноманітності, але вимоги щодо чотирьох груп стандартів будуть необов’язковими до 2024 року.

Читайте також у рубриці Slow news
Burger King відповів на нову кампанію McDonald’s у ChatGPT
У якій ШІ запитали про найвідоміший бургер у світі
 LinkedIn представив нові інструменти ШІ для маркетологів
Для просування оновлень запустили кампанію за участю олімпійської медалістки Ненсі Керріган
“Ощадбанк” запускає гранти для підприємців
Вони, зокрема, перекриватимуть негайні витрати компаній
Волонтерів та волонтерок безплатно навчатимуть кар’єрного консультування
Це посилить волонтерську спільноту через здобуття професійних знань
Мережа Boots запустила кампанію, у якій підкреслює силу та стійкість британців
Вона також передбачає нові медіапроєкти для бренду
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень