fbpx
Slow news

Нова рекламна кампанія INTERTOP показує, як змінився шопінг

У ній акцентують на задоволенні від процесу
Альтман Дарина, 16.03.2021

INTERTOP у співпраці з агенцією IAMIDEA створили нову кампанію, що переосмислює концепцію шопінгу.

“І надивитись. І нарядитись” — ідея ініціативи полягає в тому, що звичний похід магазинами трансформувався у новий формат. Шопінг-платформи стали торговельними центрами у смартфоні, де клієнти готові проводити час годинами. Нині здійснити покупку можна будь-де й будь-коли — у черзі на маршрутку, поки чекаєш ліфт зранку або дорогою додому з роботи.

З новою ідеєю INTERTOP не позиціює себе як звичний офлайн-магазин взуття. У діджиталізованому світі це — величезний маркетплейс та відкрита fashion-платформа, на якій представлено понад 300 брендів одягу, взуття, аксесуарів та косметики.

Як стверджує агенція IAMIDEA, їхні дослідження виявили, що факт придбання речей вже не робить людей щасливими, походи магазинами виснажують і забирають надто багато часу, натомість процес перегляду і вибору гарних речей онлайн — своєрідна терапія та гарний спосіб розслабитися.

“Ми назвали стратегію INTERTAINMENT SHOPPING і придумали слоган “І надивитись. І нарядитись”, аби сказати людям про те, що тут можна і позалипати на класний шмот, і стильно одягнутись. Це свого роду індульгенція на залипання в телефон. Усі ж часто чують “досить втикати в телефон”? А ми вирішили на цьому зіграти, стати брендом, який скаже, що залипати в телефоні під час вибору нового прикиду — це ок, що б там не відбувалося”, — розповідає Ігор Фінашкін, CEO креативної агенції IAMIDEA.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень