fbpx
Slow news

Нова рекламна кампанія INTERTOP показує, як змінився шопінг

У ній акцентують на задоволенні від процесу
Альтман Дарина, 16.03.2021

INTERTOP у співпраці з агенцією IAMIDEA створили нову кампанію, що переосмислює концепцію шопінгу.

“І надивитись. І нарядитись” — ідея ініціативи полягає в тому, що звичний похід магазинами трансформувався у новий формат. Шопінг-платформи стали торговельними центрами у смартфоні, де клієнти готові проводити час годинами. Нині здійснити покупку можна будь-де й будь-коли — у черзі на маршрутку, поки чекаєш ліфт зранку або дорогою додому з роботи.

З новою ідеєю INTERTOP не позиціює себе як звичний офлайн-магазин взуття. У діджиталізованому світі це — величезний маркетплейс та відкрита fashion-платформа, на якій представлено понад 300 брендів одягу, взуття, аксесуарів та косметики.

Як стверджує агенція IAMIDEA, їхні дослідження виявили, що факт придбання речей вже не робить людей щасливими, походи магазинами виснажують і забирають надто багато часу, натомість процес перегляду і вибору гарних речей онлайн — своєрідна терапія та гарний спосіб розслабитися.

“Ми назвали стратегію INTERTAINMENT SHOPPING і придумали слоган “І надивитись. І нарядитись”, аби сказати людям про те, що тут можна і позалипати на класний шмот, і стильно одягнутись. Це свого роду індульгенція на залипання в телефон. Усі ж часто чують “досить втикати в телефон”? А ми вирішили на цьому зіграти, стати брендом, який скаже, що залипати в телефоні під час вибору нового прикиду — це ок, що б там не відбувалося”, — розповідає Ігор Фінашкін, CEO креативної агенції IAMIDEA.

Читайте також у рубриці Slow news
Інклюзивне ательє Lady Di Atelier та художник Ігор Степаник створили спільну колекцію
Дроп присвячено переосмисленню традиційного для української культури образу корови
Як змінилися романтичні стосунки, сприйняття близькості та партнерства під час війни
У Gradus провели дослідження
Фруктові смаки — реальні хвороби: у Бразилії наочно показали небезпеку вейпінгу
Соціальна реклама зображає легені як гнилі фрукти, щоб застерегти від ризиків куріння електронних сигарет
YASNO та ORNER презентували благодійний пазл про досвід українців під час вимкнень світла
Частину прибутку передадуть до фонду «Повернись живим»
У книгарні «Сенс» проведуть благодійну подію «Стиль важких часів»
Говоритимуть про моду й красу в умовах війни та зберуть кошти на підтримку бойових медиків
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень