fbpx
Slow news

Нова реклама приватності iPhone: люди на вулицях вигукують занадто особисте

Про тести на вагітність, розлучення та дані кредитних карток
Альтман Дарина, 04.09.2020

У новій рекламі приватності на iPhone від Apple люди на вулицях говорять зайвого. Вони публічно розповідають про свої тести на вагітність, юристів для розлучення та дані кредитних карток.

Рекламу випустили разом із креативною агенцією TBWA/Media Arts Lab. Ролик зображає людей, які безглуздо розповідають про приватні справи. 

Кожна із сатиричних сценок демонструє функції захисту приватності, що пропонує iPhone:

  • Сцена, де двоє офісних працівників озвучують текстове листування, акцентує на способі передачі даних наскрізного шифрування, який використовується в iMessages. Це означає, що повідомлення можуть бачити лише відправник і отримувач, у жодному разі не Apple. 
  • Пасажир у міському транспорті кричить про те, що обійшов сьогодні 8 сайтів, аби знайти шлюбного юриста для розлучення. Цей сценарій стосується функції Safari, що не дозволяє рекламодавцям відстежувати вас на інших сайтах. 
  • Жінка повідомляє у гучномовець дані своєї кредитної картки та список придбаних товарів, серед яких тести на вагітність. Apple наголошує на тому, що така інформація завжди залишається лише з користувачем, Apple про неї не знає.

Відео завершується фразою: “Деякі речі не повинні ставати публічними. iPhone залишає їх з вами. Приватність. Це — iPhone”.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень