fbpx
Slow news

Нова Пошта випустила іміджевий ролик

У співпраці з агенцією Fedoriv та режисером Антоніо Лукічем
Альтман Дарина, 04.11.2020

Fedoriv Agency створили нову рекламну кампанію для Нової Пошти. Відео “Я – для тебе” розповідає “про коробки, про людей, про те, як просто доставка стала частиною життя”.

Ролик зняли разом з режисером стрічки “Мої думки тихі” Антоніо Лукічем.

За словами команди агенції, у ролику вмістили більше десяти відсилок. 

Для команди Нової Пошти цей ролик є частиною іміджевої кампанії, що повинна поліпшити сприймання бренду.

«Кожен рекламіст мріє попрацювати над кампанією для бренду, товарами чи послугами якого користується. Нова Пошта — саме такий бренд, адже в кожного з нас удома є коробка із червоними стрілочками. Ми не придумували ідею — ми взяли її з підвіконня будинку, що стоїть навпроти нашого офісу. Не вигадували сюжетів, а довго згадували, де ще бачили коробки Нової Пошти і як люди їх використовують.

Ми хотіли зробити не просто класний ролик, а зняти документальне кіно про роль Нової Пошти в житті країни. Тому покликали українського режисера, який не на словах розуміє, що це за бренд, і наповнили ролик величезною кількістю кіношних прихованок. Наприклад, “славута”, що ремонтує автомеханік, — це перша машина Нової Пошти, з якої все почалося далекого 2001-го, Звуковик з бумом — герой фільму “Мої думки тихі”, якого зіграв Андрій Лідаговський. Ну а всі актори — це справжні клієнти Нової Пошти. Так, ми перевіряли», — розповідає клієнтка Нової Пошти, артдиректорка Fedoriv Agency Ольга Пожарська.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень