fbpx
Slow news

Нова Пошта нагородить українські благодійні фонди за їхню допомогу

А волонтерів зможуть номінувати самі українці
Мачулка Ангеліна, 27.11.2022

Нова Пошта анонсувала проєкт-відзнаку для благодійних фондів “Гуманітарні сили України”.

Активна співпраця Нової Пошти з благодійниками розпочалася у 2014 році із запуску проєкту “Гуманітарна пошта України” — він допомагає переправляти гуманітарні вантажі безплатно. 

Нову нагороду поштовий сервіс створив для того, щоби вшанувати роботу благодійних фондів і окремих волонтерів під час війни.

Відзнаку вручатимуть 2 грудня в десяти категоріях: “Допомога ЗСУ”, “Допомога захисницям”, “Гуманітарна допомога”, “Допомога дітям”, “Допомога літнім людям”, “Допомога тваринам”, “Медична допомога”, “Допомога в регіонах”. У номінації “Регулярна допомога” відзначать фонди, які працюють з “Гуманітарною поштою України” з 2014 року, а в номінації “Потужна сила” — фонди, що надали найбільшу за обсягами підтримку. Перелік фондів-лауреатів створений на основі бази даних “Гуманітарної пошти України” з урахуванням кількості й ваги відправлень, категорій надання допомоги, її системності тощо.

Також усі охочі можуть номінувати на відзнаку окремих волонтерів, які найактивніше допомагають Україні під час повномасштабної війни. Зробити це можна за посиланням.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень