fbpx
Slow news

Нова пошта й NewRun запустили кампанію у межах нового марафону 

Усі реєстраційні внески перерахують до фонду “Повернись живим” на посилення ППО
Бондар Каріна, 12.05.2023

Нова пошта спільно з NewRun запустили кампанію, присвячену першому з початку повномасштабної війни офлайн-забігу, який відбудеться 28-29 жовтня на ВДНГ в Києві.

“Забіги Нової пошти мають соціальну місію, адже підтримують воїнів та ветеранів ЗСУ, рятувальників ДСНС, постраждалих від війни і тих, хто не може подолати дистанцію через вік, хворобу чи певні життєві обставини. Після початку повномасштабного вторгнення марафони стали на паузу більш як на рік. І зараз ми вирішили робити великий забіг під гаслом «Не зупиняйся!» Ми не повинні зупинятися, бо майбутня перемога України залежить від внеску кожного з нас”, — переконана Інна Поперешнюк, постійна учасниця бігових марафонів, співзасновниця Нової пошти, бренд-амбасадорка NewRun.

Забіги у 2023 році пройдуть під гаслом “Не зупиняйся!”. Героями кампанії стали люди, які щодня борються, рятують, лікують та допомагають Україні рухатися до перемоги.

Уже відсьогодні, 12 травня, доступна реєстрація на дистанцію 42 км. Для участі в забігах необхідно зареєструватися на сайті. Усі реєстраційні внески будуть перераховані до фонду “Повернись живим” на посилення ППО.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень