fbpx
Slow news

Нова пошта й Fedoriv agency запустили новорічну кампанію “Завтра буде”

Ролик зняв режисер Антоніо Лукіч
Бондар Каріна, 04.12.2023

Нова пошта у співпраці з командою Fedoriv agency розробили новорічну кампанію “Завтра буде”.

Ролик зняв режисер Антоніо Лукіч.

“Наша друга кампанія «Завтра буде» стверджує, що життя триває. Іде боротьба за нашу свободу, і люди вірять у майбутнє. Наша компанія так само в нього вірить. Люди довіряють найцінніші й найтепліші миті Новій пошті, адже ми завжди поруч. І якщо жити й боротися разом — завтра точно буде!” — розповідає Павло Даніман, маркетинг-директор Нової пошти.

Головну роль зіграв Женя Шумілов, актор у минулому, який тепер служить у лавах 3-ї штурмової. Заради зйомок його відпустили на один день.

Ролик спочатку планували зняти без музики. Але команда все ж таки зробила вибір на користь пісні “Родимка” від NAZVA і Tember Blanche.

“Я ставив собі особисте завдання розчулити глядачів цим роликом. Мені дуже подобається, коли будь-яка форма комунікації або мистецтва викликає у глядача почуття любові. А наша історія — це історія кохання”, — каже Антоніо Лукіч.

Ролик вже можна побачити на телебаченні, на вулицях міст, у соцмережах, а слоган “Завтра буде” — у відділеннях Нової пошти й на поштоматах.

Додатково Нова пошта розробила наклад спеціальних коробок, сувенірної продукції та мерчу, який надихає і стверджує: “Завтра буде”.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень