fbpx
Slow news

Нова міжнародна кампанія про українську сміливість

Від Офісу Президента України, Мінцифри та Banda
Данилюк Даяна, 08.04.2022

Офіс Президента України спільно з Кабінетом Міністрів України розпочали масштабну внутрішню та міжнародну рекламну кампанію “Сміливість”. Креативну ідею створило агентство Banda разом із Міністерством цифрової трансформації України.

Головна місія проєкту — зафіксувати та поширити асоціацію “Україна = сміливість”. Мета міжнародної кампанії — поділитися сміливістю зі світом і створити імідж країни, де живуть сміливі люди, сміливі бізнеси та сміливі ідеї.

“Нам було важливо знайти меседж, який буде максимально ефективним як зараз, так і в майбутньому. Що краще зрезонує, що додасть усім сил і підніме бойовий дух? Без сумнівів це українська сміливість. Без неї не буде нашої свободи, не буде нашої країни… І сьогодні українська сміливість безпрецедентна. Сміливість військових, сміливість простих людей, сміливість наших міст. Жодна країна у світі не готова воювати з Росією. А Україна воює і воює успішно. Зараз увесь світ захоплюється українською сміливістю — ми повинні це закріпити та залишити за Україною назавжди. Це наша ДНК, наш національний ресурс. Тепер усі знають, що сміливість — це бути Україною”, — розповідає засновник агенції Banda Паша Вржещ.

Частиною кампанії стали білборди з фотографіями українців, які розмістили по всій Україні і в більш ніж 15 країн світу: Канаді, Польщі, Німеччині, Італії, Австрії, Великобританії, Іспанії, США та інших.

“Українців у світі вже ідентифікували як націю хоробрих людей. Наші люди виходять на мітинги проти російських окупантів і без зброї в руках зупиняють танки. Спеціалісти продовжують працювати навіть під обстрілами та сиренами — лікарі, рятувальники, комунальні служби, продавці, водії, аптекарі. Наші айтішники продовжують підтримувати бренд країни, сидячи з ноутбуком у бомбосховищах. Це дійсно вражає. Вірю, що після перемоги для нашої країни у світі відкриється “вікно можливостей”, і нашим головним завданням буде правильно його використати”, — підкреслив Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

На сайті проєкту можна знайти короткі ролики, макети постерів, стікерів та мерчу. Мешканців інших країн закликають завантажувати матеріали, друкувати їх та виходити на мітинги з постерами, або є розклеювати їх у місті.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень