fbpx
Slow news

Нова міжнародна кампанія про українську сміливість

Від Офісу Президента України, Мінцифри та Banda
Данилюк Даяна, 08.04.2022

Офіс Президента України спільно з Кабінетом Міністрів України розпочали масштабну внутрішню та міжнародну рекламну кампанію “Сміливість”. Креативну ідею створило агентство Banda разом із Міністерством цифрової трансформації України.

Головна місія проєкту — зафіксувати та поширити асоціацію “Україна = сміливість”. Мета міжнародної кампанії — поділитися сміливістю зі світом і створити імідж країни, де живуть сміливі люди, сміливі бізнеси та сміливі ідеї.

“Нам було важливо знайти меседж, який буде максимально ефективним як зараз, так і в майбутньому. Що краще зрезонує, що додасть усім сил і підніме бойовий дух? Без сумнівів це українська сміливість. Без неї не буде нашої свободи, не буде нашої країни… І сьогодні українська сміливість безпрецедентна. Сміливість військових, сміливість простих людей, сміливість наших міст. Жодна країна у світі не готова воювати з Росією. А Україна воює і воює успішно. Зараз увесь світ захоплюється українською сміливістю — ми повинні це закріпити та залишити за Україною назавжди. Це наша ДНК, наш національний ресурс. Тепер усі знають, що сміливість — це бути Україною”, — розповідає засновник агенції Banda Паша Вржещ.

Частиною кампанії стали білборди з фотографіями українців, які розмістили по всій Україні і в більш ніж 15 країн світу: Канаді, Польщі, Німеччині, Італії, Австрії, Великобританії, Іспанії, США та інших.

“Українців у світі вже ідентифікували як націю хоробрих людей. Наші люди виходять на мітинги проти російських окупантів і без зброї в руках зупиняють танки. Спеціалісти продовжують працювати навіть під обстрілами та сиренами — лікарі, рятувальники, комунальні служби, продавці, водії, аптекарі. Наші айтішники продовжують підтримувати бренд країни, сидячи з ноутбуком у бомбосховищах. Це дійсно вражає. Вірю, що після перемоги для нашої країни у світі відкриється “вікно можливостей”, і нашим головним завданням буде правильно його використати”, — підкреслив Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

На сайті проєкту можна знайти короткі ролики, макети постерів, стікерів та мерчу. Мешканців інших країн закликають завантажувати матеріали, друкувати їх та виходити на мітинги з постерами, або є розклеювати їх у місті.

Читайте також у рубриці Slow news
Getty Images запускає власний генератор зображень 
Згенеровані зображення матимуть ліцензію Getty на використання та захист
Spotify представила інструмент для клонування голосів та перекладу подкастів
Спочатку на платформі з’являться переклади шоу від відомих авторів
Інклюзивне ательє Lady Di atelier презентувало колекцію хустин 
Вони виконані на основі картин, які малювали люди з інвалідністю
В Україні запустили проєкт-подяку всім, хто наближає Перемогу
Його приурочили до Дня захисників і захисниць України
Telegram запровадить історії для каналів та контент з одноразовим переглядом
За дозвіл на публікацію в каналі сторіз голосуватимуть підписники
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень