fbpx
Slow news

Нова кампанія закликає жертвувати гроші на боротьбу з голодом під час публікації фото зі святковою їжею

Донат стає “платою” за пост із їжею в соцмережі
Мачулка Ангеліна, 30.12.2022

Благодійний проєкт The Hunger Project і консалтингова компанія Matter Unlimited закликають “платити” за фото святкової їжі донатами.

Принцип ініціативи #FoodPicFund — робити пожертви, коли користувач ділиться своїми фотографіями святкової їжі. Так гроші підуть у фонд боротьби зі світовим голодом, а в інтернеті поширюватиметься обізнаність про The Hunger Project.

Кампанія охоплює органічні та платні публікації в медіа, які сприяють поінформованості про ініціативу в Instagram і Facebook. Пізніше можливі й інші види взаємодії. Зокрема, залучення інфлюєнсерів, ботів у соцмережах, які автоматично пропонуватимуть користувачам ділитися фотографіями їжі та робити внесок у фонд, і партнерство з додатками, які пов’язані з їжею.

The Hunger Project було засновано ще в 1977 році — його метою було покінчити з голодом за 25 років. Зараз організація займається програмами, спрямованими на мобілізацію сільських громад для досягнення сталого прогресу в галузі охорони здоров’я, освіти та харчування. Переважно проєкт орінтований на населення Африки, Південної Алії та Латинської Америки.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень