fbpx
Slow news

Нова кампанія закликає жертвувати гроші на боротьбу з голодом під час публікації фото зі святковою їжею

Донат стає “платою” за пост із їжею в соцмережі
Мачулка Ангеліна, 30.12.2022

Благодійний проєкт The Hunger Project і консалтингова компанія Matter Unlimited закликають “платити” за фото святкової їжі донатами.

Принцип ініціативи #FoodPicFund — робити пожертви, коли користувач ділиться своїми фотографіями святкової їжі. Так гроші підуть у фонд боротьби зі світовим голодом, а в інтернеті поширюватиметься обізнаність про The Hunger Project.

Кампанія охоплює органічні та платні публікації в медіа, які сприяють поінформованості про ініціативу в Instagram і Facebook. Пізніше можливі й інші види взаємодії. Зокрема, залучення інфлюєнсерів, ботів у соцмережах, які автоматично пропонуватимуть користувачам ділитися фотографіями їжі та робити внесок у фонд, і партнерство з додатками, які пов’язані з їжею.

The Hunger Project було засновано ще в 1977 році — його метою було покінчити з голодом за 25 років. Зараз організація займається програмами, спрямованими на мобілізацію сільських громад для досягнення сталого прогресу в галузі охорони здоров’я, освіти та харчування. Переважно проєкт орінтований на населення Африки, Південної Алії та Латинської Америки.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень