fbpx
Slow news

Нова кампанія від IKEA: “Одна маленька річ”

Про те, як повсякденні дрібниці впливають на екологію
Альтман Дарина, 03.10.2020

IKEA в Канаді разом із креативною агенцією Rethink випустили кампанію “Одна маленька річ”. У рекламному ролику зобразили жінку, що вкручує світлодіодну лампочку Ryet у лісі.

Коли камера пересувається лісом, ми спостерігаємо, як десятки людей наслідують приклад жінки – і сяйво ламп розсіює темряву. 

“Багато дрібниць, зроблених разом, – це багато важливих справ, розв’язання  великих проблем, спричинених зміною клімату”, – йдеться у відео. У кінці ролика ми бачимо, як ця жінка вимикає світло.

“Ми зняли відео з ефектом єдиного дубля, адже це ілюструє силу однієї дії, яка плавно переростає у щось більше”, – прокоментував креативний директор Rethink Джоел Голтбі. 

“Все більше й більше споживачів стурбовані впливом кліматичних змін на наше життя та життя наступних поколінь, але вони почуваються неспроможними, коли замислюються над масштабом проблеми, – каже головна маркетологиня IKEA Canada Йоганна Андрен. – Вони відчувають, що наодинці не можуть змінити ситуацію. Тому ми хотіли надихнути споживачів і показати їм силу, яку мають малі дії, коли їх робить багато людей”.

У межах кампанії також випустили постери з рекламою продуктів IKEA.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень