fbpx
Slow news

Норвезька поштова служба випустила рекламу про Санту і його коханого чоловіка

На честь ювілею декриміналізації одностатевих стосунків
Мачулка Ангеліна, 24.11.2021

Норвезька поштова служба Posten створила рекламу про Санта Клауса та його коханого чоловіка Гаррі.

Мініфільм “Коли Гаррі зустрів Санту”, створений норвезьким агентством POL, розповідає про чоловіка на ім’я Гаррі, який випадково виявляє Санту у своєму домі напередодні Різдва. Та перш ніж чоловіки заговорили один з одним, Санта швидко зникає в димоході. Відтоді Гаррі очікує повернення Санти кожного Різдва. Разом вони спілкуються і грають, проте гість не зможе затримуватися надовго, адже йому потрібно розвезти подарунки по всьому світу. І щоразу Санта обіцяє Гаррі, що повернеться наступного року.

Цю різдвяну історію кохання зняли на честь 50-річного ювілею скасування в Норвегії закону, що забороняє одностатеві стосунки. Пам’ятну дату відзначатимуть 17 червня 2022 року.

Раніше Норвезька поштова служба вже створювала резонансні різдвяні реклами. У ролику 2019 року творці натякнули на те, що батьком Ісуса міг бути поштар, а у 2020 році Санта був злим білим чоловіком, дуже схожим на Дональда Трампа.

“Дуже приємно бачити, що ми створили нову традицію в Posten, розглядаючи різдвяні традиції та фольклор із різних поглядів, з грандіозною різдвяною рекламою щороку”, — говорить Моніка Солберг, директорка з маркетингу Posten.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень