fbpx
Slow news

Німецький журнал Slanted присвятив випуск українській культурі

До нього увійшли роботи понад 150 представників дизайн-індустрії
Кірста Олена, 01.05.2024

Німецький журнал Slanted, що досліджує культуру дизайну, присвятив новий випуск Україні.

На сайті видання повідомили, що цей випуск не про війну, а про життя видатних людей із креативної індустрії України, які намагаються творити, навіть попри складну ситуацію та війну.

За словами засновника видання Ларса Хармсена, українські дизайнери самі запропонували створити такий номер під час торішньої конференції у Варшаві. На ній зібралися представники дизайн-спільнот, медіа та шкіл з різних країн Європи. У ході дискусії про те, як європейська креативна спільнота може підтримати Україну, Хармсен запитав, чим він особисто може допомогти. У відповідь отримав пропозицію присвятити один із випусків Slanted Україні.

Восени 2023 року команда видання звернулася до українських художників, графічних дизайнерів та ілюстраторів із пропозицією поділитися своїми роботами. Відтак до 42-го випуску Slanted увійшли есе, 20 інтерв’ю з представниками української дизайн-індустрії, а також понад 150 робіт українських митців.

«Наша редакційна політика — не робити випусків, присвячених місту чи країні, якщо наша фізична присутність там неможлива. Бо суть місця нереально по-справжньому охопити на відстані. Однак, встановлюючи нові й нові звʼязки з українськими креативниками, ми побачили пристрасть між ними, якої можна було буквально доторкнутися рукою. Без допомоги української сторони, її внеску цей номер був би неможливим», — прокоментувала випуск команда Slanted.

Журнал Slanted виходить у німецькому видавництві Slanted Publishers. Для кожного номера Slanted редакція обирає тему, пов’язану із сучасним мистецтвом, культурою, фотографією, типографією, графічним дизайном тощо. Друкований випуск виходить двічі на рік.

Матеріал підготовлено в межах проєкту Strategic Media Support Program, який реалізує Львівський медіафорум за фінансової підтримки People in Need (PIN) та Pioneer Foundation.

Читайте також у рубриці Slow news
Створили нове видавництво Kovyla Publishing
Воно спеціалізується на англомовних книжках про Україну
Створили подкаст про працевлаштування ветеранів і ветеранок
Його мета – надати майданчик для комунікації між ветеранами та роботодавцями
В YouTube Music з’явився конкурент Shazam
Користувачі зможуть шукати пісні, наспівуючи їх
В Україні вперше протестували 5G
Якість зв’язку перевірили між Києвом, Івано-Франківськом і Гельсінкі
Microsoft додала в телеграм свій чатбот зі ШІ
Він відповідає живою мовою на будь-які запитання
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень