fbpx
Slow news

Німецьке видавництво та Люсія Бондар презентували проєкт про українських креативників

Це колекційне видання про крафтові виробництва, моду, архітектуру
Бондар Каріна, 01.08.2023

У німецькому видавництві gestalten вийшла друком книжка Ukraine Rising, яка демонструє досягнення 70 українських креативників у різних галузях: графічному дизайні, архітектурі, живописі, фотографії, музиці, моді та гастрономії.

Видання містить пʼять розділів, які присвячені крафтовим виробництвам, візуальній культурі, моді, промисловому дизайну та архітектурі.

Проєкт реалізовано спільно з українською видавчинею Люсією Бондар, вона є авторкою ідеї та упорядницею Ukraine Rising.

“Я вдячна видавництву gestalten і особисто Роберту Клантену за довіру та можливість продемонструвати всьому світу нашу яскраву сучасну культуру. Вдячна всім учасникам книги, які продовжують творити, попри війну та особисті трагедії, а також співторкам статей, зокрема Анні Аветовій, яка зробила огляд візуальної культури. Тетяна Соловей і Катерина Коваленко є авторками експертних есеїв про культуру загалом і моду та дизайн відповідно. Обкладинку прикрашає чудова робота Інни Харчук”, — каже Люсія Бондар.

Головна мета “Ukraine Rising” — створити видання, яке б слугувало повноцінним та авторитетним гідом сучасною культурою нашої країни.

Серед учасників проєкту українські модні бренди Gunia Project, The Coat by Katya Silchenko, Bevza, Litkovska, KseniaSchnaider та J’amemme, архітектурні дизайн-бюро Faina та інші.

Читайте також у рубриці Slow news
Kith Treats випустив капсульну колекцію на честь японської чайної церемонії
До лінійки увійшли три смаки морозива на основі чаю, одяг та набір для приготування матча вдома
За твором Андрія Кокотюхи «Гімназист і Чорна рука» знімають повнометражний фільм
Стрічка розповідає про підлітка, який разом із друзями розслідує справу про дискредитацію ветерана російсько-української війни
Індійський бренд випустив кросівки, натхнені грою UNO
У дизайні використали фірмову палітру UNO, відсилання до правил гри й тематичне паковання у вигляді колоди карт
В Україні екранізують історично-містичну антиутопію «Око прірви» Валерія Шевчука
Проєкт стане дебютним повнометражним ігровим фільмом документаліста Ангела Ангелова
Дитячі малюнки перетворили на макіяж для дорослих моделей у проєкті Draw Me a Face
Фотограф і візажистка попросили дітей намалювати будь-що на обрисах обличчя, а потім професійно відтворили ці малюнки в макіяжі на реальних моделях
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень