fbpx
Slow news

Нікіта Тітов створив артпроєкт на підтримку українських дітей

Ілюстратор працював над документальним фільмом про воєнне сьогодення
Кірста Олена, 10.04.2024

Український ілюстратор Нікіта Тітов створив артпроєкт підтримки документального фільму благодійного фонду savED «Ми. Майбутнє».

Документальний фільм «Ми. Майбутнє» – про п’ятьох українських підлітків, які діляться своїми історіями проживання війни та ідеями проєктів, що допоможуть відновити Україну. Стрічку створив благодійний фонд savED у співпраці з продакшном kinotonly за підтримки фонду Choose Love та Міністерства освіти і науки України.

А відомий своїми графічними роботами ілюстратор Нікіта Тітов працював з артчастиною проєкту – він перетворив традиційний постер для фільму на афішу. Результатом співпраці художника й команди фільму стали 12 лаконічних чорно-білих графічних робіт, що ілюструють українську реальність.

«Війна зробила наш світ чорно-білим. Усі емоції й кольори ніби згасли, лишаючи тільки чіткі кордони між добром і злом, чорним і білим, ворогом та нами. Усе стало прозорим: зараз дуже легко зрозуміти, хто є хто. Найяскравіші події втрачають колір, бо його забирає війна. Я би дуже хотів, щоб ці картини розфарбували наші діти, зробили наше майбутнє яскравим, бо вони і є майбутнім цієї країни та світу», — розповів Нікіта Тітов.

У Лондоні, під час березневого туру фільму «Ми. Майбутнє», відбулася презентація репродукцій картин у форматі постерів. Українські ж глядачі під час нещодавнього відкритого показу фільму мали змогу не лише побачити роботи в оригіналі, а й придбати листівки за мотивами картин, і отримати автограф автора. Всі кошти, зібрані з показів, фонд savED спрямовує на поліпшення умов у Маріупольському міському ліцеї, що нині релокований на Київщину.

Матеріали підготовлено в рамках проєкту «Strategic Media Support Program», який реалізує Львівський медіафорум за фінансової підтримки People in Need (PIN) та Pioneer Foundation.

Читайте також у рубриці Slow news
У Києві проведуть відкриту благодійну подію у форматі психологічного нетворкінгу
Ініціаторами заходу є платформа Pleso та фонд «Вовки Да Вінчі»
Ринок digital-реклами в Україні зріс на 24%
Результати щорічного дослідження IAB Україна
В австралійських кінотеатрах демонструють короткометражки без діалогів
Їх створили спеціально для показу перед основними фільмами, щоб нагадати глядачам вимикати звук на телефонах
«Основи» перевидають «Катерину» Шевченка англійською з перекладом Віри Річ
Видавництво обрало переклад, який відображає послідовну підтримку української культури замість ідеологічного компромісу
Українська гра «Арідник» зібрала $130 000 на Kickstarter
Настільна гра, натхнена гуцульськими переказами, здобула популярність у США, Канаді, Японії та інших країнах
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень