fbpx
Slow news

Нікіта Тітов створив артпроєкт на підтримку українських дітей

Ілюстратор працював над документальним фільмом про воєнне сьогодення
Кірста Олена, 10.04.2024

Український ілюстратор Нікіта Тітов створив артпроєкт підтримки документального фільму благодійного фонду savED «Ми. Майбутнє».

Документальний фільм «Ми. Майбутнє» – про п’ятьох українських підлітків, які діляться своїми історіями проживання війни та ідеями проєктів, що допоможуть відновити Україну. Стрічку створив благодійний фонд savED у співпраці з продакшном kinotonly за підтримки фонду Choose Love та Міністерства освіти і науки України.

А відомий своїми графічними роботами ілюстратор Нікіта Тітов працював з артчастиною проєкту – він перетворив традиційний постер для фільму на афішу. Результатом співпраці художника й команди фільму стали 12 лаконічних чорно-білих графічних робіт, що ілюструють українську реальність.

«Війна зробила наш світ чорно-білим. Усі емоції й кольори ніби згасли, лишаючи тільки чіткі кордони між добром і злом, чорним і білим, ворогом та нами. Усе стало прозорим: зараз дуже легко зрозуміти, хто є хто. Найяскравіші події втрачають колір, бо його забирає війна. Я би дуже хотів, щоб ці картини розфарбували наші діти, зробили наше майбутнє яскравим, бо вони і є майбутнім цієї країни та світу», — розповів Нікіта Тітов.

У Лондоні, під час березневого туру фільму «Ми. Майбутнє», відбулася презентація репродукцій картин у форматі постерів. Українські ж глядачі під час нещодавнього відкритого показу фільму мали змогу не лише побачити роботи в оригіналі, а й придбати листівки за мотивами картин, і отримати автограф автора. Всі кошти, зібрані з показів, фонд savED спрямовує на поліпшення умов у Маріупольському міському ліцеї, що нині релокований на Київщину.

Матеріали підготовлено в рамках проєкту «Strategic Media Support Program», який реалізує Львівський медіафорум за фінансової підтримки People in Need (PIN) та Pioneer Foundation.

Читайте також у рубриці Slow news
Створили нове видавництво Kovyla Publishing
Воно спеціалізується на англомовних книжках про Україну
Створили подкаст про працевлаштування ветеранів і ветеранок
Його мета – надати майданчик для комунікації між ветеранами та роботодавцями
В YouTube Music з’явився конкурент Shazam
Користувачі зможуть шукати пісні, наспівуючи їх
В Україні вперше протестували 5G
Якість зв’язку перевірили між Києвом, Івано-Франківськом і Гельсінкі
Microsoft додала в телеграм свій чатбот зі ШІ
Він відповідає живою мовою на будь-які запитання
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень