fbpx
Slow news

Nike запустив свою першу програму про психічне здоров’я

Щоб показати зв’язок між фізичним і психічним станами
Мачулка Ангеліна, 19.11.2021

18 листопада Nike запустив свою першу програму про психічне благополуччя.

Програму Mind Sets створила креативна агенція AnalogFolk Amsterdam. Nike описує платформу як “серію рухів, створену для розуму… Програма, що підіймає настрій і зосереджується на тому, що ви відчуваєте, а не на тому, чого досягаєте”.

Mind Sets містить підібраний вміст, режими вправ і досвід, спрямований на те, щоб допомогти людям визначити пріоритети й поліпшити своє психічне здоров’я.

Серед контенту платформи — аудіокерована програма ходьби та бігу з тренером Дорою Атім, подкаст “Тренований” про вигоряння, який веде Жалін Байрер, і значки Nike Run Club, якими нагороджують користувачів за пріоритет психічного благополуччя. Додаток Nike Training Club також пропонуватиме “тренування залежно від того, як ви почуваєтеся” та даватиме рекомендації щодо харчування, відновлення та сну.

“Звичайно, потрібні екстремальні ситуації, щоб нормалізувати стан. Давайте не будемо чекати вигоряння, щоб почати розглядати тему психічного здоров’я, — написала Манон Россі, фахівчиня з цифрового маркетингу в Nike, про Mind Sets на LinkedIn. — Що, як ми почнемо повертати психічне здоров’я на те місце, якого воно заслуговує, — прямо в центр усієї розмови? Для спортсменів, працівників, для кожної людини. Психічне здоров’я є і має залишатися в центрі всіх наших турбот. Давайте на хвилину сповільнимося, зупинимося і поспостерігаємо. Не потрібно поспішати, не потрібно перестаратися”.

Mind Sets запустять в усьому світі через канали Nike, зокрема акаунти в соціальних мережах, вебсайти та програми. Рекламувати платформу також будуть спонсоровані спортсмени і впливові особи.

Читайте також у рубриці Slow news
У центрі Києва встановили інсталяцію з металевих дронів
Її місія – зібрати кошти на потреби українських військових
У TikTok може з’явитися функція завантаження 60-хвилинних роликів
Це дасть можливість користувачам експериментувати з контентом
Компанія Оrео випустила лімітовану серію печива
Його створили за мотивами «Зоряних війн»
Для українців створили освітню платформу BecomingX
Вона допоможе розвивати навички, необхідні для працевлаштування й підприємництва
Виробник дитячого соку відкрив креативний збір на ЗСУ
У колаборації з благодійним проєктом «ГеройCar»
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень