fbpx
Slow news

Nike створив спортмайданчик із 20 000 кросівок у Сербії

Щоб показати приклад екологічної сталості
Мачулка Ангеліна, 04.11.2021

Nike Belgrade і студія Accept & Proceed розробили спортивний майданчик у Новому Белграді, Сербія, підлога якого створена з 20 000 кросівок.

У межах ініціативи розробили плани дизайну спорт- і дитмайданчика, лавок для трибуни, огорожі, тренажерного залу на відкритому повітрі й урн.

Для конструкції використали 20 000 перероблених кросівок. Спільнота міста була залучена до програми весь час разом від самого приміщення для збору сировини — це мало допомогти створити міцніший емоційний зв’язок із майданчиком.

“Із Nike Belgrade ми розробили візуальну мову для айдентики Nike, включивши сербські букви на замовлення в розмітку майданчика, щоб відзначити місцеву громаду Нового Белграда. У нас була цікава вправа, яка кинула виклик нашим уявленням про простір для спорту: що, якщо розібрати основні складові баскетбольного майданчика і переосмислити його традиційну схему? Як ми можемо створити веселий і несподіваний простір, зберігаючи при цьому розбірливість і зручність для гри?” — говорить про дизайн майданчика Найджел Коттьє, головний дизайнер Accept & Proceed.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень