fbpx
Slow news

Nike пропонує “спробувати нові види спорту, навіть якщо ти лажаєш в них”

У новій рекламній кампанії “Play New”
Данилюк Даяна, 07.05.2021

Бренд Nike запустив нову рекламну кампанію “Play New”, у якій пропонує відкрити для себе спорт по-новому. У ролику знялися спортсменки Сабріна Йонеску, Діна Ашер-Сміт і Блейк Ліпер, а також співачка Розалія.

Nike заохочує людей почуватися спокійно в нових видах спорту, “навіть якщо ти лажаєш у них”. Герої ролика прагнуть знайти радість у русі, грі та змаганні й використовувати цей досвід як пальне для впевненого досягнення своїх цілей.

“Основною ідеєю кампанії стала сила, якою сповнена будь-яка гра”, – розповідає Мелані Огюст, віцепрезидентка Nike з маркетингу.

 Натхнення через гру

“Спорт — це найкращий спосіб спостерігати за своїм зростанням як людини. Подумайте про всі різні способи руху. У дитинстві ми з братами імітували види спорту, які бачили по телевізору, зокрема стрибки у висоту. Ми зав’язували мотузку на ліжко, а потім по черзі перестрибували через неї, потім виходили на вулицю і бігали спринти. У нас був басейн, тож ми пробували плавати батерфляєм. Певно, що, з погляду техніки, ми робили все це неправильно, але цей рух та гра приносили нам багато радості.”

 Радість через гру

“Гра означає радість, що відображає чисте задоволення й можливість просто бути вільним. Усі діти граються, для них це природньо. Причиною того, що ми заохочуємо людей “грати по-новому” стало бажання повернути радість першого відкриття чи випробування – радість стати трохи вільнішим.

 Відкриття через гру

Іноді ми задаємось питанням: “Якщо я займаюся спортом, то які мої шанси стати професіоналом?” Моя відповідь така — якщо ви любите спорт, то просто подивіться, куди це вас приведе. Спорт допоміг мені здобути впевненість, коли я була маленькою. Тепер, коли я вже доросла, він став для мене способом пізнання світу. Що робить захоплення спортом справді крутим? Моя історія не закінчилася тим, що я стала професійною спортсменкою. Зараз я маю змогу розповідати історії про професійних спортсменів і продовжую надихатися ними.

 Стійкість через гру

Якщо ви хочете змінити світ, то спочатку повинні змінити себе. Спорт може стати інструментом, який допоможе пізнати себе. Допоможе бути в комфорті із собою, бути впевненим у собі, випробувати концепції, які ви плануєте використовувати. Чи то стійкість до вивчення чогось нового, чи процес роботи з командою – все це дає вам практику, а з часом і впевненість.

Читайте також у рубриці Slow news
GUNIA Project створив колекцію, натхнену українською весільною традицією
Давні весільні атрибути зафіксували в дизайні теперішнього часу
Агентство з розвитку туризму отримало Срібного Дельфіна на фестивалі в Каннах
Нагороду здобула серія рекламних роликів про Україну
Дизайнер Артем Гусєв презентував власну креативну лабораторію
Gusev Art Lab допомагатиме військовим та співпрацюватиме з благодійними фондами
Adobe випускає вебверсію Photoshop із ШІ-інструментами
Вона пропонує користувачам нові можливості для роботи з графікою
Ukraїner запустив проєкт про жінок, що впливають на хід історії незалежної України
Історії героїнь опублікували на сайті медіапроєкту
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень