fbpx
Slow news

Nike пропонує “спробувати нові види спорту, навіть якщо ти лажаєш в них”

У новій рекламній кампанії “Play New”
Данилюк Даяна, 07.05.2021

Бренд Nike запустив нову рекламну кампанію “Play New”, у якій пропонує відкрити для себе спорт по-новому. У ролику знялися спортсменки Сабріна Йонеску, Діна Ашер-Сміт і Блейк Ліпер, а також співачка Розалія.

Nike заохочує людей почуватися спокійно в нових видах спорту, “навіть якщо ти лажаєш у них”. Герої ролика прагнуть знайти радість у русі, грі та змаганні й використовувати цей досвід як пальне для впевненого досягнення своїх цілей.

“Основною ідеєю кампанії стала сила, якою сповнена будь-яка гра”, – розповідає Мелані Огюст, віцепрезидентка Nike з маркетингу.

 Натхнення через гру

“Спорт — це найкращий спосіб спостерігати за своїм зростанням як людини. Подумайте про всі різні способи руху. У дитинстві ми з братами імітували види спорту, які бачили по телевізору, зокрема стрибки у висоту. Ми зав’язували мотузку на ліжко, а потім по черзі перестрибували через неї, потім виходили на вулицю і бігали спринти. У нас був басейн, тож ми пробували плавати батерфляєм. Певно, що, з погляду техніки, ми робили все це неправильно, але цей рух та гра приносили нам багато радості.”

 Радість через гру

“Гра означає радість, що відображає чисте задоволення й можливість просто бути вільним. Усі діти граються, для них це природньо. Причиною того, що ми заохочуємо людей “грати по-новому” стало бажання повернути радість першого відкриття чи випробування – радість стати трохи вільнішим.

 Відкриття через гру

Іноді ми задаємось питанням: “Якщо я займаюся спортом, то які мої шанси стати професіоналом?” Моя відповідь така — якщо ви любите спорт, то просто подивіться, куди це вас приведе. Спорт допоміг мені здобути впевненість, коли я була маленькою. Тепер, коли я вже доросла, він став для мене способом пізнання світу. Що робить захоплення спортом справді крутим? Моя історія не закінчилася тим, що я стала професійною спортсменкою. Зараз я маю змогу розповідати історії про професійних спортсменів і продовжую надихатися ними.

 Стійкість через гру

Якщо ви хочете змінити світ, то спочатку повинні змінити себе. Спорт може стати інструментом, який допоможе пізнати себе. Допоможе бути в комфорті із собою, бути впевненим у собі, випробувати концепції, які ви плануєте використовувати. Чи то стійкість до вивчення чогось нового, чи процес роботи з командою – все це дає вам практику, а з часом і впевненість.

Читайте також у рубриці Slow news
«І будуть люди»: з’явився подкаст про сучасне батьківство в Україні
Про підготовку до вагітності, пологи, страхи та відповідальність партнерів
Українці створили гейміфіковану платформу для збору донатів на потреби ЗСУ
У ній можна знищувати військові та інфраструктурні об’єкти на території рф у реальному часі
Україна з проєктом «Плетіння сіток» представить свій павільйон на Венеційській бієнале
Він про згуртованість і колективний опір перед обличчям війни
Бренд «Щедрий Дар» презентував рекламний ролик, згенерований ШІ
Його головна ідея — нагадати споживачу, що цей продукт є обов’язковим у житті кожної сім’ї
В Україні стартувала інформаційно-освітня кампанія з особистої кібербезпеки
Для закріплення знань пропонують пройти інтерактивну гру
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень