fbpx
Slow news

Nike понад три роки не виплачувала у США податки на прибуток

Компанія мала на це законні підстави
Альтман Дарина, 06.04.2021

Як повідомляє New Work Times, щонайменше 55 американських компаній уникали сплати федерального прибуткового податку протягом останніх трьох років. Зокрема й компанія Nike, яка заробила за цей час понад 4,1 мільярда доларів США.

Nike не платила податки на законних підставах. Це дозволяла податкова реформа Дональда Трампа в 2017 році. Тоді уряд США знизив податкову ставку для компаній з 35% до 21%. У такий спосіб компанії змогли скоротити розмір податків за рахунок інших юридичних відрахувань і звільнень.

В Інституті з оподаткування й економічної політики (ITEP) говорять, що такі компанії “представляють різні галузі і разом отримали в США майже 40,5 млрд доларів доходу до оподаткування в 2020 році”. Також зазначили, що це продовжує багаторічну тенденцію ухилення від сплати корпоративного податку найбільшими корпораціями США.

Список команій, опублікуваний The New York Times

“Минулого року компанія Nike не сплатила жодних коштів федерального прибуткового податку з майже 2,9 мільярда доларів доходу до оподаткування, натомість скориставшись податковою знижкою в розмірі 109 мільйонів доларів”, – додали в ITEP.

У Nike поки ніяк не прокоментували ситуацію.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень