fbpx
Slow news

Nike перетворив Нью-Йорк на танцмайданчик у новій рекламі

Тому що “танець — це найвища форма самовираження”
Мачулка Ангеліна, 04.01.2022

Nike випустив кампанію Own the Floor, для якої зняв рекламу з танцями в Нью-Йорку.

Компанія та режисер ролика Бен Дін вирішили відмовитися від ідеальної картинки міста й використали для зйомок піцерії, пральні, платформи метро, ​​вагони ліфтів і навіть приміський пором.

У зйомках взяли участь місцеві танцюристи Кайла Марія Г., Таміша Гай, М. Джей Чой, Аїр Кріс, Діах Макфі, Вайнов Макклем, Дженн Келлі та Кевін Кім.

У відео за кадром звучать розповіді учасників реклами про їхній танцювальний досвід. Зокрема, звучать слова про роль раси в сприйнятті танцівника; також одна з дівчат розповідає, що не могла відчути себе в танці до 28 років.

“Коли люди говорять, що танці — це не спорт, я прошу їх замовкнути”, — говорить учасниця ролика.

“Танець — це найвища форма самовираження, а Нью-Йорк — одна велика сцена, — розповідає режисер Бен Дін. — Усе це було знято в Нью-Йорку протягом трьох днів у листопаді. Я хотів відобразити неспокійне задоволення від життя в Нью-Йорку, місті, яке дозволяє вам бути ким завгодно, а також маленькі особливі моменти, які переживають місцеві жителі, коли вони можуть відпочити від усього цього, поєднатися із собою, заспокоїтися, подумати, помріяти та попрактикуватися”.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень