fbpx
Slow news

Nike перетворив Нью-Йорк на танцмайданчик у новій рекламі

Тому що “танець — це найвища форма самовираження”
Мачулка Ангеліна, 04.01.2022

Nike випустив кампанію Own the Floor, для якої зняв рекламу з танцями в Нью-Йорку.

Компанія та режисер ролика Бен Дін вирішили відмовитися від ідеальної картинки міста й використали для зйомок піцерії, пральні, платформи метро, ​​вагони ліфтів і навіть приміський пором.

У зйомках взяли участь місцеві танцюристи Кайла Марія Г., Таміша Гай, М. Джей Чой, Аїр Кріс, Діах Макфі, Вайнов Макклем, Дженн Келлі та Кевін Кім.

У відео за кадром звучать розповіді учасників реклами про їхній танцювальний досвід. Зокрема, звучать слова про роль раси в сприйнятті танцівника; також одна з дівчат розповідає, що не могла відчути себе в танці до 28 років.

“Коли люди говорять, що танці — це не спорт, я прошу їх замовкнути”, — говорить учасниця ролика.

“Танець — це найвища форма самовираження, а Нью-Йорк — одна велика сцена, — розповідає режисер Бен Дін. — Усе це було знято в Нью-Йорку протягом трьох днів у листопаді. Я хотів відобразити неспокійне задоволення від життя в Нью-Йорку, місті, яке дозволяє вам бути ким завгодно, а також маленькі особливі моменти, які переживають місцеві жителі, коли вони можуть відпочити від усього цього, поєднатися із собою, заспокоїтися, подумати, помріяти та попрактикуватися”.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень