fbpx
Slow news

Нідерландський супермаркет випустив різдвяну рекламу про підлітка, який втратив батька

Під час свят юнак має познайомитися зі своїм майбутнім вітчимом
Мачулка Ангеліна, 13.12.2022

Нідерландська мережа супермаркетів Plus зняла традиційну різдвяну рекламу про те, як підліток важко переживає зміни в сім’ї.

Ролик розповідає про 15-річного Джіо. Одного разу він дізнається, що в його матері є новий чоловік, проте юнак болісно переживає втрату свого рідного батька. Почуття скорботи посилюється зимовими святами, коли вся сім’я має бути разом. Сварки з мамою та вітчимом удома виливаються в проблеми у школі. Проте Джіо зумів налагодити стосунки з вітчимом, коли той показав, що поважає любов хлопця до свого рідного тата.

Кампанію створила амстердамська агенція Energize.

“Це стало справжнім різдвяним фільмом із серцем. Про те, щоб бути разом, їсти разом і про цінність сім’ї”, — говорить Робін Пас, креативний директор Energize.

Телевізійна кампанія стартувала в Нідерландах 5 грудня та почала з’являтися в кінотеатрах по всій країні 8 грудня. Її також підтримуватимуть у вуличній рекламі, в соцмережах і на радіо. Онлайн-відео із зображенням сім’ї в головній рекламі запропонує глядачам ідеї для приготування страв, доступні святкові рішення та пропозиції вин, доступних у магазинах Plus.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень