fbpx
Slow news

Нідерландське місто позивається до Twitter через наклеп про насилля над дітьми

Соцмережа не сприяє видаленню неправдивої інформації
Мачулка Ангеліна, 20.09.2022

Нідерландське місто Бодегравен-Реувейк подало до суду на Twitter через те, що в соцмережі продовжує поширюватися фейк про нібито насилля над дітьми в місті.

Бодегравен-Реувейк стало мішенню прихильників теорії змови, згідно з якою у 1980-х роках у місті нібито діяла група педофілів-сатаністів. Ця група нібито знущалася над дітьми та вбивала їх. Водночас жодних підтверджень до цих заяв немає.

Фейки почали поширювати троє чоловіків, які зараз перебувають у в’язниці. Один із них говорив, що нібито пам’ятає згадане насилля в місті із часів, коли сам був дитиною. Ці історії вплинули на підписників чоловіків, які стали приїздити в місто й відвідувати могили нібито вбитих дітей. Насправді всі ці діти померли з інших причин.

І хоча у 2021 році суд зобов’язав чоловіків видалити всі свої пости про Бодегравен-Реувейк, проте це не зупинило хвилю інших дописів про цю історію. У липні 2022 року місто звернулося до Twitter із проханням знаходити й видаляти всі повідомлення з фейками, а не лише ті, які опублікували троє засуджених, але досі не отримали відповіді від соцмережі. Тепер Бодегравен-Реувейк подав на Twitter до суду.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень