fbpx
Slow news

Нідерландська компанія подає до суду на TikTok

За збирання й передання особистої інформації
Мачулка Ангеліна, 12.09.2021

Дев’ятого вересня нідерландська некомерційна компанія Stichting Massaschade & Consument подала позов проти TikTok.

Компанія вимагає, щоб додаток виплатив компенсацію 4,5 мільйонам нідерландських користувачів за збирання та передання конфіденційних даних користувачів, адже це порушує європейське законодавства про конфіденційність.

Усього TikTok має виплатити €6 мільярдів, тобто кожному користувачу по €1,250-1,750.

Stichting Massaschade & Consument стверджує, що TikTok, керований китайською компанією, отримує прибуток від своїх користувачів, тому що ця платформа “навряд чи відрізняє рекламу від вмісту, створеного користувачами”. TikTok також передає дані користувачів до країн з меншим захистом персональних даних, таких як Китай та США.

Голова компанії Люсія Мелхертс говорить: “Річ не в тому, якою інформацією ви ділитеся з ними, а в тому, скільки часу ви витрачаєте на перегляд відео на платформі. Його алгоритм відстежує кожну секунду, яку ви дивитесь, щоб представити вам відеоролики, які дозволять вам якомога надовше “приклеюватись” до програми або заманювати вас у віртуальні транзакції <…> TikTok не є прозорим щодо того, як збираються особисті рекомендації, і він  майже не пропонує користувачам можливості впливати на це”.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень