fbpx
Slow news

Нідерландська державна лотерея випустила рекламу про кохання годинникових зозуль

Стверджуючи, що найголовніший виграш — це любов
Мачулка Ангеліна, 14.12.2021

Нідерландська державна лотерея (Staatsloterij) випустила свою традиційну рекламу новорічного розіграшу, у якій цьогоріч головним героєм став годинниковий самець зозулі Фріці.

За сюжетом, у самотнього дідуся є настінний годинник із самцем зозулі Фріці, який одного разу перестає кувати. Власник носить його до годинникаря, ветеринара, столяра, але ніхто не може допомогти. Поки одного разу в кафе, куди чоловік зайшов із годинником, Фріці не почув, як до нього зі стіни кує зозуля-самка. Офіціантка віддає дідусю годинник із другою пташкою, тому що між птахами зародилося кохання. Вдячний чоловік залишає офіціантці чайові та лотерейний білет, який означає, що свій найголовніший виграш він уже виграв.

Майкл Кастелінс, бізнес-директор Staatsloterij, говорить: “Це найзатишніша пора року, коли ми святкуємо любов і проводимо час разом. Поділитися любов’ю та щастям – це не гроші, і це почуття ми хочемо передати в Нідерландах”.

Спеціально для кампанії була написана пісня нідерландського гурту Haevn і британської співачки Birdy. Проєкт підтримуватиме реклама на телебаченні, радіо, у соцмережах, на вулицях і в магазинах, де можна буде також купити лотерейні квитки.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень