fbpx
Slow news

New Directors Showcase відкрила прийом режисерських відеоробіт

Найкращі моменти покажуть на фестивалі креативності Cannes Lions
Альтман Дарина, 14.05.2021

New Directors Showcase розпочала прийом режисерських відеоробіт на Saatchi & Saatchi New Directors Showcase (NDS). Найкращі моменти з обраних витворів покажуть на фестивалі креативності Cannes Lions.

New Directors Showcase – це демонстраційна платформа для режисерів і творців, які прагнуть міжнародного визнання. Тут відзначають найкращі відеороботи. А цьогоріч шоуріл з найяскравіших моментів покажуть на фестивалі творчості Cannes Lions.

Обирати найкращих будуть у два етапи. Першими роботи відбере журі, до складу якого ввійдуть представники Saatchi & Saatchi з усього світу. А роботи, які потраплять у фінальну презентацію, обере журі зі сфери фільм-мейкінгу та креативу. Цікаво, що у 2018 році роботи представляв відомий режисер Рідлі Скотт.

Учасником може стати будь-який режисер(-ка), креатор(-ка) або автор(-ка) відеороботи в будь-якому форматі, жанрі та стилі.

Участь у New Directors Showcase безкоштовна. Заявки приймають до 29 травня. Детальніше про умови та критерії для участі можна дізнатися за посиланням.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень