fbpx
Slow news

New Directors Showcase відкрила прийом режисерських відеоробіт

Найкращі моменти покажуть на фестивалі креативності Cannes Lions
Альтман Дарина, 14.05.2021

New Directors Showcase розпочала прийом режисерських відеоробіт на Saatchi & Saatchi New Directors Showcase (NDS). Найкращі моменти з обраних витворів покажуть на фестивалі креативності Cannes Lions.

New Directors Showcase – це демонстраційна платформа для режисерів і творців, які прагнуть міжнародного визнання. Тут відзначають найкращі відеороботи. А цьогоріч шоуріл з найяскравіших моментів покажуть на фестивалі творчості Cannes Lions.

Обирати найкращих будуть у два етапи. Першими роботи відбере журі, до складу якого ввійдуть представники Saatchi & Saatchi з усього світу. А роботи, які потраплять у фінальну презентацію, обере журі зі сфери фільм-мейкінгу та креативу. Цікаво, що у 2018 році роботи представляв відомий режисер Рідлі Скотт.

Учасником може стати будь-який режисер(-ка), креатор(-ка) або автор(-ка) відеороботи в будь-якому форматі, жанрі та стилі.

Участь у New Directors Showcase безкоштовна. Заявки приймають до 29 травня. Детальніше про умови та критерії для участі можна дізнатися за посиланням.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень