fbpx
Slow news

Netflix заявив, що його шоу “Дамер” обігнало за пошуками “Дім дракона” і “Персні влади”

Так сервіс захищає свою модель релізу — всі епізоди одразу
Мачулка Ангеліна, 20.10.2022

Netflix заявив, що його серіал “Дамер — Чудовисько: Історія Джеффрі Дамера” став популярнішим за “Дім дракона” (HBO) та “Персні влади” (Amazon).

Стримінговий сервіс зазначив це у своєму листі до акціонерів про прибутки за третій квартал. У ньому також була наведена діаграма Google Trends, яка показала, що кількість пошукових запитів “Дамера” після його дебюту 21 вересня перевищила показники обох фентезі-шоу.

Щотижня, з дебютом нових епізодів, інтерес до “Дому Дракона” постійно зростав, проте його пік ніколи не був таким високим, як у “Дамера”.

Netflix використав ці дані, щоб захистити свою модель релізу серіалів — усі серії за один раз. Водночас конкуренти сервісу використовують модель щотижневого релізу.

“Ми вважаємо, що наша модель релізу всіх серій за раз сприяє значному залученню, особливо для нових шоу, — йдеться в коментарі Netflix. — Це дає змогу глядачам занурюватися в історії, які їм подобаються … Складно уявити, наприклад, як корейське шоу «Гра в кальмара» стало б мегахітом у всьому світі без імпульсу, який прийшов від того, що люди змогли його «проковтнути»”.

Проте перегляд глобальних даних Google Trends для кожного шоу як тем, а не пошукових запитів показує, що “Дім Дракона” (позначено червоним) перевершує інтерес до обох інших шоу.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень