fbpx
Slow news

Netflix випустить іронічний фільм про 2020 рік

Від творців “Чорного дзеркала”
Альтман Дарина, 08.12.2020

Netflix випустить псевдодокументальний фільм “Death to 2020″. Це буде комедійна стрічка, що іронічно підсумує турбулентний рік.

Над фільмом працювали творці серіалу-антиутопії “Чорне дзеркало”, який розповідає про суспільство, що певним чином постраждало від розвитку технологій. 

У “Death to 2020″ знялись Семюель Л. Джексон, Г’ю Грант, Ліза Кудров та інші відомі актори. Світова прем’єра фільму запланована на 27 грудня. 

«2020 — це рік, який [вставте тут вибраний прикметник], навіть творці “Чорного дзеркала” не змогли вигадати який. Але це не означає, що їм немає чого додати. “Death to 2020″ — це комедія, що розповідає, яким моторошним був 2020 рік,  а можливо, і все ще є?», – прокоментували в Netflix.

Читайте також у рубриці Slow news
Lidl створив сумку у вигляді візка із супермаркету
Аксесуар із фірмовими деталями Lidl представлять напередодні Лондонського тижня моди
Netflix та Mattel випустили Polly Pocket за мотивами «Бріджертонів»
Мініатюрний будинок родини Бріджертонів і локації 4 сезону серіалу доступні у вигляді колекційного набору з фігурками та аксесуарами
Badstreet Boys переспівали Stayin’ Alive, щоб підтримати Сили оборони України
Кліп за участю українських коміків і музикантів став продовженням благодійної ініціативи для українських військових
На 76-му Берлінському міжнародному кінофестивалі відбулася світова прем’єра фільму «СЛІДИ»
Стрічка розповідає про жінок, які пережили сексуальне насильство під час російської агресії
Інклюзивне ательє Lady Di Atelier та художник Ігор Степаник створили спільну колекцію
Дроп присвячено переосмисленню традиційного для української культури образу корови
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень