fbpx
Slow news

Netflix і Old Spice випустили серію дезодорантів за мотивами “Відьмака”

З ароматами ”Пахви Єннефер” і “Запах несподіванки”
Мачулка Ангеліна, 18.12.2021

Стримінговий сервіс Netflix і компанія Old Spice випустили лінійку дезодорантів за мотивами серіалу “Відьмак”.

Робота над лінійкою запахів тривала пів року. Для цього в серіалі шукали такі сцени й таких персонажів, які б мали певний відчутний аромат. У результаті створили шість запахів: “Пахви Єннефер”, “Запах несподіванки”, “Ванна Геральта”, “Блавікен до різанини”, “Плітка”, “Труп кікімори”.

У рекламі продукту зіграв актор Девід Бротон Девіс, який уже з’являвся у “Відьмаку” в четвертій серії першого сезону. У ролику він зображає власника таверни, де простолюд співає про запахи світу “Відьмака”. Дезодорант для них — буквально “засіб для зняття прокляття”.

“Ми хочемо, щоб наша аудиторія справді хотіла шукати наші реклами та говорити про них, — розповідає Метт Крехбіл, віцепрезидент Old Spice. — Ми сподіваємося не на те, що реклама — те, що хочеться пропустити. Це те, чим хочеться поділитися зі своїми друзями”. 

У межах кампанії Old Spice показуватиме рекламу на онлайн-шоу Critical Role, присвяченому грі “Підземелля і дракони” (Dungeons & Dragons), а спеціально для Reddit створили чат-бота Любистка, барда та друга Геральта — його на сайті можна знайти як R/SmellyBardBot.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень