fbpx
Slow news

Netflix і Amazon бойкотують кінопремію “Золотий глобус”

Через відсутність расового різноманіття в комітеті
Альтман Дарина, 10.05.2021

Стримінгові сервіси Netflix та Amazon оголосили бойкот Голлівудській асоціації іноземної преси (HFPA), яка організовує кінопремію “Золотий глобус”. Як повідомляють Los Angeles Times, таке рішення ухвалили через недостатню расову репрезентованість серед членів асоціації.

У розслідуванні, яке видання опублікувало 21 лютого, розповіли про неофіційні виплати, хабарі й проблеми із прозорістю під час вибору переможців. Також повідомляється, що серед 86 членів асоціації немає жодного темношкірого представника.

Хоча 6 травня пообіцяли прийняти до складу комітету не менше 20 нових членів та запросити темношкірих журналістів, генеральний директор Netflix Тед Сарандос заявив, що сервіс припинить співпрацю з організацією, поки вона не виконає конкретних дій.

“Дії HFPA – це важливий перший крок. Але ми не віримо, що пропонована ними оновлена ​​політика розв’яже проблеми системної різноманітності та інтеграції в асоціації, а також виправить відсутність чітких стандартів того, як повинні працювати представники HFPA. Усі мають докласти більше зусиль, щоб забезпечити справедливість та інклюзивність в індустрії”, – прокоментував Сарандос.

Окрім Netflix, від співпраці з асоціацією відмовився й Amazon Studios. Голова сервісу Дженніфер Салком заявив, що чекає конкретного рішення, перш ніж працювати далі разом.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень