fbpx
Slow news

Nestle призупиняє роботу KitKat та Nesquik в росії

І залишить інші за принципом “базового права на їжу”
Данилюк Даяна, 23.03.2022

23 березня швейцарська компанія Nestle оголосила про припинення роботи своїх брендів Nestle призупиняє роботу KitKat та Nesquik в росії в росії через війну в Україні. 

“Ми зупиняємо діяльність відомих брендів Nestlé, таких як KitKat та Nesquik. Ми вже припинили імпорт та експорт другорядних товарів до росії та з неї, припинили всю рекламу та призупинили всі капіталовкладення в країну”, – йдеться у повідомленні.

Компанія продовжить забезпечувати країну іншими продуктами, зокрема, дитячим та медичним харчуванням відповідно до принципу “базового права на їжу”. 

Nestle також повідомили, що не розраховують отримувати прибуток або сплачувати податки в РФ у найближчому майбутньому, а увесь прибуток, отриманий в росії, компанія зобовʼязалася передавати благодійним організаціям.

Нагадаємо, що 22 березня хакерське об’єднання Anonymous зламало базу даних Nestle через її позицію щодо продовження роботи в РФ попри війну проти України. Колектив Anonymous оприлюднив 10 Гб даних електронної пошти, паролів, бізнес-клієнтів Nestlé тощо.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень