fbpx
Slow news

Nestlé анонсувала вихід веганського KitKat

Наразі лише в деяких країнах
Коськовецька Аліна, 17.02.2021

Швейцарська компанія Nestlé розробила новий вид батончика KitKat — веганський. Він продаватиметься лише в декількох країнах, зазначають на офіційному порталі корпорації.

Шоколад розроблений в дослідницькому центрі Nestlé в Йорку, і на 100% складається з екологічно чистих та рослинних продуктів.

“Смак був ключовим фактором при розробці рослинного шоколаду для нашого нового веганського KitKat. Ми використовували наш досвід в галузі інгредієнтів, щоб створити смачну веганську альтернативу нашому оригінальному шоколадному KitKat”, — зазначила Луїза Барретт, керівниця технологічного центру Nestle в Йорку.

Раніше Nestle випускала веганські замінники молочним продуктам на основі рису, вівса, сої, кокоса, гороху і мигдалю. Це напої, гамбургери, морозиво, а тепер і KitKat.

“Не можу дочекатися, коли люди зможуть спробувати цей смачний новий KitKat. Це продукт для всіх, хто хоче вживати більше рослинної їжі у своєму житті! Відбувається тиха продовольча революція, яка змінює те, як люди їдять”, — заявив голова кондитерського бізнесу Nestle Олександр фон Майо.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень