fbpx
Slow news

NAMU+Banda: нестандартне промо виставки українського художника

Написи на стінах та постери без малюнків
admin, 25.02.2020

На фасадах Closer, Kyiv Food Market та Kyiv Academy of Media Arts з’явилися написи. Їх нанесла Banda Agency в рамках рекламної кампанії нової виставки “Я + GOD = A” з роботами львівського художника Мирослава Ягоди в Національному художньому музеї (NAMU).

Валентина Клименко, Head of PR NAMU, розповіла, як влучити в цільову аудиторію, чому для реклами не потрібні зображення картин та чи змиється фарба з фасадів.

Зображення: Banda 

“На нараді щодо виставки Мирослава Ягоди прозвучали слова, що не варто розраховувати, що широкі маси українських громадян прийдуть подивитися на драматичні роботи недавно померлого львівського художника з реноме дивака й відлюдника. Постало питання: як комунікувати цю виставку так, щоб на неї прийшли ті, кому вона буде цікавою й важливою. Це креативний клас, молоді люди з високою просторовою мобільністю в масштабі світу, хіпстери, які не пропускають жодного заходу must see”.

Зображення: Banda

“Banda запропонувала 2 ідеї – обидві wow, добре продумані й візуально круті: перша з зображеннями картин Мирослава Ягоди та знаком-логотипом Я+GOD=А, а друга – лише текст з описом робіт і фразами самого художника, який писав також поезію, п’єси, й інколи давав сюрреалістичні назви своїм роботам. Другий варіант вибивається з візуального рекламного хаосу міста і запускає механізм фантазії в голові кожного, хто це читає. Зрештою ми обрали другий варіант, який поєднали з геніальним логотипом-формулою з першого.

Зображення: NAMU

До опису картин і фраз Ягоди на сітілайтах та постерах додалися графіті в центральних точках Києва, де перетинається наша ЦА, і аудіоролики – їх можна почути на радіо “Аристократи”, в яких зображення описує голос диктора. До того ж, Banda сама домовлялася з Kyiv Food Market, KAMA, Closer про райтинг на їхній території й власноруч робила його фарбою, яка добре змивається через деякий час. Мерч – футболки, наліпки і значки – доповнив комунікаційну історію. Ми сподіваємося за кілька днів додати ще й Instagram-маски з графічними роботами Ягоди”.

Зображення:  Малиш Поліна
Зображення: Малиш Поліна

Довкола відкриття виставки з’явився ажіотаж — десятки постів та історій у Instagram та Facebook. У п’ятницю, 21 лютого, відбулося відкриття “Я+GOD=А”,  а в неділю, 23 лютого, до музею прийшло 2500 осіб.

Читайте також у рубриці Slow news
«Чаклуни проти путіна»: медійники готують сатиричний ритуал напередодні Геловіну
За допомогою гумору та сатири боротимуться з російською пропагандою й забобонами
Стартував Тиждень української мови у Вікіпедії
Можна створювати і вдосконалювати статті, присвячені українській мові та літературі
Український ветеранський фонд створив власний подкаст «Свій простір»
У розмовах досліджують проблеми ветеранів і військових, шукають рішення та діляться історіями успіху
Презентували мобільний застосунок «Львівщина. Унікальний спадок»
Він містить об’єкти історико-архітектурних пам’яток і 20 туристичних шляхів для подорожей регіоном
Lviv Fashion Week повертається з благодійною місією
Подія об’єднає модні покази, освітні заходи та підтримку інклюзії
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень