fbpx
Slow news

“Нам цим дихати” — український соціальний проєкт закликає не спалювати листя

Альтернативний метод — компостування
Альтман Дарина, 24.03.2021

Amplifi Ukraine, Isobar Ukraine у співпраці з громадською організацією Центр розвитку інновацій та ПРООН запустили всеукраїнську інформаційну кампанію “Нам цим дихати”. Соціальний проєкт прагне розповісти, що спалювання листя призводить до забруднення повітря.

Ініціатива заохочує населення до альтернативних методів перероблювання бур’янів — компостування.  За даними дослідження Gradus, 39,4% українців продовжують спалювали суху рослинність. А 52% паліїв навіть не знають про небезпеку від такого способу.

Сезонна традиція спалювати листя щовесни та восени створює справжню екологічну катастрофу. Деякі такі багаття знищують сотні гектарів лісів, полів і домівок.

“Ми впевнені, що глобальну проблему потрібно вирішувати на глобальному рівні. Тому ми вивчили аудиторію наших «паліїв» та розібралися, як до них достукатися. Розмову зі старшим поколінням ми ведемо через соціальні ролики та освітні сюжети на їхніх улюблених телеканалах медіагруп «Інтер» та «Україна». Аудиторію середнього віку ми залучимо через діджитальні ресурси Google, Facebook, а також цілу низку локальних лідерів на кшталт Gismeteo, Megogo, Admixer, Starlight Digital тощо. А молодь? Її ми вербуватимемо в агентів змін, адже, згідно з даними Gradus, 20% людей, які перестали палити бур’ян, зробили це на прохання дітей та онуків”, — коментує Юля Карпушина, ініціаторка проєкту та СЕО Amplifi Ukraine.

У межах ініціативи також поширять листівки-інструкції про правильне компостування, які роздадуть серед 100 чинних громад України.

Читайте також у рубриці Slow news
Нове бачення рушників Полтавщини ХІХ століття
З’явилася колекція лляних серветок з орнаментом старовинних рушників
Краса замість травми: новий артпроєкт
Його присвятили красі людей зі шрамами на обличчі
«Куди прямуємо?» — освітній подкаст від компанії Bolt
У ньому розповідають про історичні події та діячів, чиїми іменами названі вулиці українських міст
«Лісову пісню» Лесі Українки видали італійською мовою
Вона вийшла друком у найбільшому видавництві Італії
Львівський медіафорум оголосив ювілейну програму
Вхід буде безплатним, а фокусною темою стане пошук сенсів у поляризованому світі
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень