fbpx
Slow news

Нагальні потреби жінок-підприємиць в умовах війни, — дослідження 

Серед основних перешкод розвитку бізнесу називають відсутність фінансування
Бондар Каріна, 06.09.2023

Ukrainian Women Entrepreneurs Hub (U&WE Hub) та Центр “Розвиток КСВ” провели опитування з метою дослідити нагальні потреби жінок-підприємиць в умовах повномасштабної війни.

За результатами дослідження, 45,7% жінок мають бажання розпочати власну справу, але не наважуються її відкрити через ті чи інші чинники.

Майже чверть опитаних мають власний бізнес, який заснували ще до повномасштабного вторгнення.

Серед тих, хто тільки планує розпочати власну справу, 66,3% перебувають на стадії бізнес-ідеї, але не розуміють, як її реалізувати.

Найпопулярнішими галузями підприємницької діяльності є надання послуг і торгівля. Решта – це виробництво, заклади харчування, реклама та маркетинг, туризм і готельний бізнес, ІТ та програмне забезпечення, сільське господарство, нерухомість і будівництво тощо.

Серед основних перешкод на шляху відкриття, розвитку та масштабування бізнесу жінки називають відсутність фінансування і несприятливу економічну ситуацію, нестачу знань та навичок, високу конкуренцію, а також психологічну складову, як-от невпевненість у собі та відсутність підтримки.

Найактуальнішим запитом від підприємиць є інвестиції та грантова підтримка. Саме нестача фінансових ресурсів є головною перешкодою для більшості респондентів.

Докладніше з дослідженням можна ознайомитися за посиланням.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень