fbpx
Slow news

На виставці “Чорнобиль. Подорож” покажуть фільм “Ядерні відходи”

Після показу відбудеться відеоконференція з режисером стрічки
Альтман Дарина, 25.05.2021

У середу, 26 травня, на мультимедійній виставці “Чорнобиль. Подорож” відбудеться показ фільму “Ядерні відходи”. Перегляд пройде на ВДНГ о 19 годині, вхід вільний.

Показ фільму проведе український кінокритик Андрій Алферов, а після перегляду відбудеться відеоконференція з режисером стрічки Мирославом Слабошпицьким.

“Ядерні відходи” — це 24-хвилинна камерна історія про чоловіка й жінку, які працюють у зоні відчуження. Він — водій вантажівки на заводі утилізації ядерних відходів у Чорнобильській зоні. Вона працює там само в пральні. Їхні життя й робота підпорядковані одному ритму й розписані за годинами. “Але щось приведете у рух механізм їхніх буднів? Дізнайтеся на кінопоказі 26 травня”, – запрошують організатори на безкоштовний показ.

Робота українського режисера Мирослава Слабошпицького була номінована на Премію Європейської кіноакадемії (EFA) у категорії найкращий короткометражний фільм 2013 року. Цікаво, що це перша в історії українського кінематографа стрічка, номінована на цю нагороду з моменту створення академії в 1988 році.

Щоб зареєструватися на показ короткометражного фільму “Ядерні відходи”, необхідно заповнити заявку за посиланням.

Коли: середа, 26 травня, 19:00

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень