Slow news

На ВДНГ у вересні відбудеться фестиваль «Книжкова країна. Загадкова»

Темою нового сезону стане література, що пробуджує уяву
Кірста Олена, 26.06.2026

З 17 до 20 вересня відбудеться фестиваль «Книжкова країна. Загадкова». У заході візьмуть участь видавництва, книгарні, автори, зіркові гості, буктокери, медійники та відвідувачі з різних регіонів України.

Фестиваль триватиме на території ВДНГ в Києві упродовж чотирьох днів. За інформацією організаторів, за два роки існування проєкту провели п’ять сезонів «Книжкової країни», які об’єднали сотні учасників і понад 270 тисяч відвідувачів. Більшість із них уперше побувала на книжковому заході.

Тема цьогорічного фестивалю — «Загадкова». Вона присвячена літературі, яка, за задумом організаторів, пробуджує уяву, відкриває простір для мрій і дає змогу бодай на мить відволіктися від реальності.

«Ми хочемо говорити про літературу як про простір, у якому можливо все. У фокусі будуть історії, після яких хочеться вірити в неймовірне кохання, магію й випадковості, що стають початком чогось великого та важливого. А також у суперсили — не лише фантастичні, а й дуже людські: сміливість, віру в себе та здатність не здаватися», — зазначила авторка концепції фестивалю Діана Сухомлинова.

Центральною частиною фестивалю стане книжковий ярмарок, у якому візьмуть участь орієнтовно 100 учасників. Програмою також передбачені презентації книжок, зустрічі з письменниками, автограф-сесії, публічні розмови, інтерактивні заходи, майстер-класи та активності для дітей та всієї родини.

У межах фестивалю також проведуть Премію книжкових блогерів. Цього сезону читацька спільнота визначатиме найбільш обговорювану перекладну книгу.

Подати заявку на участь у фестивалі можна до 31 липня.

Читайте також у рубриці Slow news
Etnodim презентував дитячі версії вишиванок із власної колекції
Чотири сорочки натхнені археологічними знахідками та традиційною українською вишивкою
Мінкульт і заклади культури долучилися до кампанії «Годуй грудьми всюди і тут»
Ініціатива нагадує про право матерів годувати дітей у публічних місцях без осуду та закликає створювати дружнє до родин середовище
Промо
EVA.UA презентувала кампанію «Хто б знав» про асортимент платформи
Серія відеороликів показує покупцям, що на платформі є значно більше товарів, ніж традиційно асоціюється з брендом EVA
Sephora запровадила «Тихі години» у своїх магазинах по всьому світу
У визначені години магазини зменшують гучність музики та кількість візуальних подразників, щоб створити спокійніше середовище для покупців
Бренд crumb. випустив balmer, натхнений дзеркальною маскою британського художника Фредді Яунера
Дзеркальне паковання відображає місто, людей і рух, пропонуючи змістити увагу із себе на навколишній світ
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень