fbpx
Slow news

​На цьогорічному врученні Ґреммі звучатиме поезія про Україну

Любов Якимчук виконає вірш із власної книжки
Мар'яна Хемій, 01.04.2022

На церемонії, яка відбудеться 4 квітня в Лас-Вегасі, українська поетка Любов Якимчук прочитає вірш із книжки “Абрикоси Донбасу”.

“Проєкт буде особливий та присвячений Україні, про яку треба говорити всюди, зокрема під час церемонії, яку дивляться мільйони”, — написала Любов на своїй фейсбук-сторінці.

“Абрикоси Донбасу” — друга книжка авторки, що вийшла у “Видавництві Старого Лева” влітку 2015 року. Видання увійшло до рейтингу “10 найкращих українських книг про АТО” за версією українського Forbes.

“Це книга віршів, які не лише проникають у душу, а й продирають нутро. Вони залишають наскрізні отвори у свідомості, крізь які прозирає та реальність, від якої хочеться затулитися долонями. Ці “Абрикоси Донбасу” достигають цілком в пору і смакують водночас гірко і солодко”, — йдеться в анотації.

У жовтні 2021 року книжка вийшла двома мовами — у перекладі англійською та в оригіналі — в американському видавництві Lost Horse Press. Видання має назву “Apricots of Donbas”. Поезії зі збірки переклали Оксана Максимчук, Макс Росочинський та Світлана Лавочкіна.

Раніше The New York Times включив “Apricots of Donbas” до списку рекомендованих книжок українських авторів.

Ґреммі — музична нагорода американської Академії звукозапису, є однією із найпрестижніших нагород у сучасній музиці.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень