fbpx
Slow news

На Spotify з’являться аудіокниги

Творами для тестового періоду стали “Франкенштейн” і “Джейн Ейр”
Мачулка Ангеліна, 12.11.2021

Spotify заявила про запуск аудіокниг на своїй платформі після купівлі дистриб’ютора цифрових аудіокниг Findaway. 

Findaway має власні бренди, які забезпечують запис аудіокниг, їх дистрибуцію, надання продукту школам і бібліотекам, а також інтеграцію аудіокниг на різні платформи. Зараз компанія співпрацює із сервісами Apple, Google, Scribd, Audible, Nook, Rakuten Kobo, Chirp, Storytel (партнер Spotify), Overdrive, Audiobooks.com та іншими.

Spotify уже тестувала можливість завантаженння аудіокниг на свою платформу, почавши в січні 2021 року з класичних творів, як-от “Франкенштейн”, “Джейн Ейр”, “Переконання” тощо, їх начитали знаменитості. Ще раніше сервіс також пропонував першу книжку “Гаррі Поттер” у прочитанні Денієла Редкліффа, Девіда Бекхема та Дакоти Фаннінг.

Після остаточного укладення угоди Spotify планує надати розширений доступ до аудіокниг для 381 мільйона своїх щомісячних активних користувачів.

Нір Зіхерман, керівник відділу аудіокниг Spotify, пояснює, що зараз користувачі Spotify, як правило, переходять на інші платформи, щоб отримати доступ до аудіокниг, а потрібно, щоб вони залишалися в Spotify. Для початку користувачі можуть перенести свою бібліотеку з Findaway та інших сервісів-партнерів, наприклад Storytel.

Spotify не повідомляє про фінансові умови угоди з Findaway. Очікують, що її закриють у четвертому кварталі 2021 року.

Згідно з оцінками досліджень індустрія аудіокниг зросте з $3,3 мільярда у 2020 році до $15 мільярдів у 2027 році.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень